Çözüldü GTA 5 başlatılamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
5 GB güncelleme yaptı. Şimdiyse böyle bir uyarı veriyor. Yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 65
Benim amacım sorunu çözmek zaten. Rapor olmadan kesin bir şey diyemiyorum sadece. Uygun olunca filtre uygulayıp rapor alın ve paylaşın. Yine alamazsanız:

C:\Windows\System32\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\System32\vcruntime140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Üstteki dördünü silin, aşağıdakileri kurun:

Benim amacım sorunu çözmek zaten. Rapor olmadan kesin bir şey diyemiyorum sadece. Uygun olunca filtre uygulayıp rapor alın ve paylaşın. Yine alamazsanız:

C:\Windows\System32\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\System32\vcruntime140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Böyle rapor çıktı ilk defa.
Böyle rapor çıktı ilk defa.

Şimdi ne yapmalıyım? @Bora Dere

Hala cevap bekliyorum:]

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Sizden 3 sayfadır rapor alıp paylaşmanızı istiyorum. Sonunda rapor alıyorsunuz ve ne yapacağınızı soruyorsunuz. Yapmanız gereken şey ortada.

Sizden 3 sayfadır rapor alıp paylaşmanızı istiyorum. Sonunda rapor alıyorsunuz ve ne yapacağınızı soruyorsunuz. Yapmanız gereken şey ortada.

Hayır anlıyorum ama Recep Baltaş'ın videosunda bunu kopyalayıp bir şekilde sıkıştırıyordu. Nasıl yapacağımı çözemedim. Çünkü videoda sıkıştırdığı uygulama bende çıkmıyor.

Çözüm

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı