Çözüldü GTA 5 başlatılamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
5 GB güncelleme yaptı. Şimdiyse böyle bir uyarı veriyor. Yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 65
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaşmadan önce bunu denesem olur mu?

Yaptım bir şey değişmedi.

Dostum akıl sağlığını mı kaybettin? Adam diyor ki dosyayı paylaş direk sorunu çözelim o videolar sayesinde DLL yükleyip PC'nize virüs bulaştırıyorsunuz ne kadar anlamaz insanlar var şu hayatta ya.

Dostum akıl sağlığını mı kaybettin? Adam diyor ki dosyayı paylaş direk sorunu çözelim o videolar sayesinde DLL yükleyip PC'nize virüs bulaştırıyorsunuz ne kadar anlamaz insanlar var şu hayatta ya.

Evet haklısın ama rapor paylaşma videosunu birebir uyguladım. Çok farklı oldu benimki.
Sadece rapor paylaşın.
Evet haklısın ama rapor paylaşma videosunu birebir uyguladım. Çok farklı oldu benimki.

@Bora Dere

Son düzenleme:
Bu sizin raporunuz değil. Bir başkasına ait raporu paylaşırsanız sorununuz çözülmez. Bu rapor Rust için alınmış ve oluşturulma tarihi 2019.

2021-08-11 18_10_43-Event Properties.png

Raporu almada değil de, paylaşmada sorun yaşadınız gibi. Yeniden bir rapor aldığınıza emin olun. Kaydetme yolunu da masaüstü olarak seçin. Sanıyorum başka bir konuya ait bir rapor indirdiniz ve yanlışlıkla onu paylaştınız.

Bu sizin raporunuz değil. Bir başkasına ait raporu paylaşırsanız sorununuz çözülmez. Bu rapor Rust için alınmış ve oluşturulma tarihi 2019.

Eki Görüntüle 1134783

Capture events yapınca başlattığım zaman rapor çıkarması gerekiyor. Ama nedense çıkarmıyor. Ve Recep abinin videosun gtavlauncher çıkıyor bendeyse playgta5.exe diye çıkıyor kopyalama yaparken.
Raporu almada değil de, paylaşmada sorun yaşadınız gibi. Yeniden bir rapor aldığınıza emin olun. Kaydetme yolunu da masaüstü olarak seçin. Sanıyorum başka bir konuya ait bir rapor indirdiniz ve yanlışlıkla onu paylaştınız.

Process Monitor indirdiğimde LogFile. RAR çıkmadı klasörde baska bir yerden indirdim. Ama rapor çıkmıyor bir türlü.

Videodakiyle buradaki hata kaynağı farklı. Her şeyi baştan alalım, öyle deneyelim. Yine olmazsa söyleyin, tahminle bir şeyler yapabilirim sanıyorum.
  1. CTRL + L ile filtrelere girin.
  2. Reset seçeneğini seçip Apply tuşuna basın.
  3. PlayGTAV.exe için bir filtre oluşturun.
  4. Capture Events'in açık olduğuna emin olun ve bir rapor oluşturun.
  5. Raporu masaüstüne kaydedin, MediaFire'a yükleyip paylaşın.

Videodakiyle buradaki hata kaynağı farklı. Her şeyi baştan alalım, öyle deneyelim. Yine olmazsa söyleyin, tahminle bir şeyler yapabilirim sanıyorum.
  1. CTRL + l ile filtrelere girin.
  2. Reset seçeneğini seçip apply tuşuna basın.
  3. PlayGTAV.exe için bir filtre oluşturun.
  4. Capture Events'in açık olduğuna emin olun ve bir rapor oluşturun.
  5. Raporu masaüstüne kaydedin, MediaFire'a yükleyip paylaşın.

Reset yapıp apply tuşuna bastım bir sürü rapor çıktı CTRL+X yapıyorum temizliyorum bitmiyor.

Geri
Yukarı