GTA 5 Çalışmayı Durdurdu Hatası

Eyix

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir hata derken ? Hataya dair bir rapor paylaşmanız gerek. Bu ya Olay Görüntüleyicisi altından ya da oyunun launcher.log dosyasından olur.

Her halükarda bu sorun genelde oyun dosyalarında bozukluk varsa olabiliyor. Bu durumda yapmanız gereken dosyaların kontrolünü sağlamak. Bu konuda gerekli rehber mevcut:

GTA V Social Club dosya bütünlüğü tarama

Başlıkta belirttiğim gibi normal olarak oyunu oynuyorum araba sürme vb.
5-10 Dakika geçtikten sonra Windows uyarısı geliyor(Win 10 Kullanıyorum) "GTA5.exe çalışmayı durdurdu." diye bir hata.
Ondan önce windows sorunları arıyor diye bir 2 saniyeliğine yazı geliyor.

Böyle bir hata derken ? Hataya dair bir rapor paylaşmanız gerek. Bu ya Olay Görüntüleyicisi altından ya da oyunun launcher.log dosyasından olur.

Her halükarda bu sorun genelde oyun dosyalarında bozukluk varsa olabiliyor. Bu durumda yapmanız gereken dosyaların kontrolünü sağlamak. Bu konuda gerekli rehber mevcut:

GTA V Social Club dosya bütünlüğü tarama
Hata oyuna girince fragmandan sonra oyun çalışmayı durdurdu hatasını veriyor. Bu hata bende de var maalesef çözemedim. Sosyal'de konu da açtım. :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı