GTA 5 crackli bir şekilde online oynadım!

Eskiden FiveM'e korsan oyunla bile girebiliyordun bir şekilde sonra düzelttiler onu. Ya o trainer için özel bir sunucuydu ya da FiveM'di.

Eskiden hamachi üzerinden oyunları online oynayabilirdik. Gelişen teknoloji ile bu sistemler ilerledi daha iyileri çıktı yani şaşırmamak gerekiyor. Daha çok fazla şaşırabileceğiniz şey yapmak mümkün dosya sunucu sistemi üzerinden fakat yalnızca sizle aynı yöntemle girenlerle oynayabilirsiniz. Örneğin X oyununu ben satın aldım online girdim siz crack online sunucuya girdiniz birlikte denk gelemeyiz.

Boşver. Bir akımı anlamayan birine asla anlatma. Akımın komikliği azalıyor.
Koşmayı icat edemezsin. Koşmayı keşfedebilirsin. Senin attığın resimde de zaten keşfedildi yazıyor. Azıcık mantık dahilinde düşünseydin anlardın arkadaşın dediğini. Keşif ve icat tamamen farklı şeylerdir. İcat, yoktan var etmek. Keşif ise var olanı bulmaktır. Mizahı da masa başına geçip icat etmediğimize göre keşfetmiş oluyoruz. Anlattığım şeye bak ya..

Biz de arkadaşımla Stranded Deep oynayacaktık. Benim Epic hesabımda vardı onun yoktu. Dedik korsan deneyelim. O korsan ben orijinal şekilde oynadık. Çok şaşırmıştım ama olmuştu.

Vay arkadaş bir şey öğrenmeye geldik, inadına her postta boş yapılmış sayfa sayfa atladık bir de bunun için 🤣 konu ile ilgili ya da yaklaşık konuşan arkadaşlarım lütfen üzerine alınmasın.

Bu konuda cracke özendirme falan yapmayacağım.
Sadece çok garip bir anımı anlatıcam.

Eskiden bedava olmadan önce torrent indirdim.
Kurdum.
Açtım. Sonra düşündümki korsanda niye online yok aga dedim.
Araştırdım.
Ve toplam 2 video izleyerek başardım. İlk başta 3 linkten dosya indirmemizi istedi video.
İndirdim. Oyunada attım.
Sonra olmadı. Çalışmadı. F9'a bastığımızda trainerde online kısmı yoktu.
Kandırılmış hissettim.
Sonra kapadım. Offline oynamak için geri açtım. Ve bu sefer F9'a bastığımda trainerde online seçeneği vardı.
Ve çalışıyordu. Bastığım an kullanıcı adı yaptım girdim. Orda baya oyuncu vardı.
Bayadan kastım 150'den fazla.
Türklerde vardı. Başarmış hissettim.
Ama sonra o lanet geldi. GTA 5 bedava oldu!
5 kişi vardı.
Ama bende bedava aldım. Oynadım.
Korsan tavsiye etmem. Etmememin nedeni yapımcılara para kazandırmamamız değil. Oyunun bedava olması.
Ve ondan sonra korsanı bıraktım.
Çünkü her oyun bedava oluyordu.
Korsana gerek yoktu.
Bence siz de korsan kullanmayın. Artık her şey bedava oluyor.
nerede bedava oluyor 20 kasımda steam dolara geçecek komple Red Dead Redemptiıon 2 3500 4000 tl olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı