GTA 5 Düşük GPU Kullanımı Sorunu

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

GTA 5 Online oynarken MSI Afterburner programını açayım dedim ve %43 GPU kullanımına rastladım sizce neden kaynaklıdır bu GPU kullanımını nasıl %100 yapabilirim ?

Ayriyeten Msi Afterburner'dan nasıl overclock yapabilirim ekran kartım için sağlıklı olanlar hangisidir neyi nasıl ne kadar arttırabilirim ?

Sistemim: MSI Nightblade Mi 3
  • i5 - 7400
  • GTX 1060
  • 8 GB RAM DDR4
  • 128 GB SDD
  • 1 TB HDD
Not; Monitörüm kırıldığı için çok eski bir monitör kullanıyorum şimdilik 1280x1024 çözünürlükte oynuyorum, oyun ayarlarını olabildiğince yüksek yaptım çözünürlükteki eksiği kapatabilsin diye.

Adsız.jpgAdsız2.jpgAdsız3.jpgAdsız4.jpgAdsız5.jpg

Tamam o zaman oyun içinden 1920*1080 seçin. Nvidia Denetim Masasından değil.
Oldu fakat tam ekran oynayamıyorum mode not supported diyor sadece pencere ekranda oynayabiliyorum.
Ayriyetten oyun yüklenirkenki bu değerler normal midir %3 GPU kullanımı %100 CPU kullanımı ?

degerler.jpg

Oldu fakat tam ekran oynayamıyorum mode not supported diyor sadece pencere ekranda oynayabiliyorum.
Ayriyetten oyun yüklenirkenki bu değerler normal midir %3 GPU kullanımı %100 CPU kullanımı ?

Eki Görüntüle 320216
Benimde i5 6402P işlemcim var. Bu oyuna yetersiz geliyor. Oyun içi 60 FPS altına düşmedikçe ve takılma falan olmadıkça bir sorun olmaz.

Haklısınız fakat herşey üst üste bindi kasayı alalı 2 ay olur daha 1 ay önce monitörümün ekranı gitti.
Şu anda değerler bu şekilde @Abu!
Eki Görüntüle 320220
MSI'a ya da aldığınız yere RAM'i 16 yapmak istediğinizi söyleyip RAM'i 16 yapın. FPS ve Kullanım artacaktır.

MSI'a ya da aldığınız yere RAM'i 16 yapmak istediğinizi söyleyip RAM'i 16 yapın. FPS ve kullanım artacaktır.

Zamanla öyle şeyler düşünüyorum fakat şu an yeri değil maddi durumlardan dolayı.
Yardımcı olan herkese teşekkürler şu anda ara sıra %75-80 GPU kullanımı görüyorum sorun bir nevi çözüldü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı