GTA 5 düşük GPU kullanımı

N3m3s1sDr4g0n

Decapat
GTA 5 gibi bir oyunda ilk giriş ekranında banka soyduğumuz ve polislerle çatıştığımız yerde ekran kartı kullanımı %99, işlemci %30-50 arasında dolaşıyor. FPS 150 130 arası değişiyor fakat sonradan oyunun hikaye kısmına geçince işlemci kullanımı %60-80, ekran kartı kullanımı %30. Bilgisayarda mı bir sıkıntı var? Anlamadım.

Sistemin: INNO3D 1650 Super OC Ryzen 5 2600 8 GB 3200 MHz DDR 4 RAM 550W +80 PSU

Bunu nasıl düzeltebilirim? FPS hikaye modunun oralarda 30 40'a kadar düşüyor. Sorunu çözemezsem eğer bilgisayarı iade edeceğim, çok sinirim bozuldu. Böyle bir bilgisayar aldıktan sonra Forza Horizon'da ekran kartı %99 kullanım işlemci %40 kullanım ve FPS 70 80'de dolaşıyor. Düzenleme: Oyunda bir sıkıntı varsa bunu nasıl çözerim. Oyun crack değil orijinal kod ile alıp oyuna girdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problem bende de var yeni nesil ekran kartlarında, kartı zorlamamak için fazla kullanmıyor benim de GTA'da %70-%80 civarı kullanıyor ve çözümü yok sanırım hız aşırtmayla belki olabilir ama bence fazla takılcak bir şey değil sonuçta drop girmiyor.

Aynı problem bende de var yeni nesil ekran kartlarında, kartı zorlamamak için fazla kullanmıyor benim de GTA'da %70-%80 civarı kullanıyor ve çözümü yok sanırım hız aşırtmayla belki olabilir ama bence fazla takılcak bir şey değil sonuçta drop girmiyor.

Bende drop giriyor.
Çözebilecek yok mu sorunumu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı