GTA 5 "Failed the connect to Rockstar Games library service" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ben patrix

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bir sürü çözüm yolu denedim olmadı. Neredeyse kafayı yedim.

1627397006960.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben formdaki yolları falan denedim sabahtan beri bununla uğraşıyorum daha düne kadar sorun yoktu. hiçbir yol işe yaramıyo sildim yükledim youtubedan baktım hizmetlerde tikle dolu olmaması gereken yer dolu gözüküyor en sonunda "Yerel Bİlgisayar üzerinde bağlantısı kesilmiş" hatasını alıyorum.
1. Rockstar Launcher'ı açın.
2. Görev yöneticisine girin.
3. Ayrıntılara girin.
4. Rockstar Service'e sağ tıklayın.
5. Dosya konumunu aç tuşuna tıklayın.
6. Uninstall adlı dosyayı açın ve programı kaldırın.
7. https://socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher adresinden Launcher'ı indirin.
8. Hesaba giriş yapın.
ayrıtılarda rockstar service gözükmüyo sadece rockstar launcher ve rockstar launcher patcher var

Arkadaşlar ben formdaki yolları falan denedim sabahtan beri bununla uğraşıyorum daha düne kadar sorun yoktu. Hiçbir yol işe yaramıyor sildim yükledim YouTube'dan baktım hizmetlerde tikle dolu olmaması gereken yer dolu gözüküyor en sonunda "Yerel bilgisayar üzerinde bağlantısı kesilmiş" hatasını alıyorum.

Ayrıtılarda Rockstar service gözükmüyor sadece Rockstar Launcher ve Rockstar Launcher patcher var

Hocam ben bu sorunu internet sağlayıcımı arayarak çözdüm. Kendilerine belli oyunlarda Update yapamadığımı vesaire söyledim, onlar düzeltti.

Geri
Yukarı