GTA V FiveM Server Önerisi

kifkaf

Hectopat
Yer
Leningrad
Daha fazla  
Merhabalar, Başlıkta da göründüğü gibi FiveM için server arıyorum. Şu şekilde bir server arıyorum.
* Ciddi RP.
* Server dolu olsun mümkünse.
Bu şekilde arkadaşlar.

Reisler sadece yayıncı ver arkdaşları olan bir serverde aşle olacağız 7 lşide 4 günlük yayıncıyım hızlı büyüyorum server çok dolu gelmek isteyen varsa cevaplasın aile ye alacağım.

Reisler sadece yayıncı ver arkdaşları olan bir serverde aşle olacağız 7 lşide 4 günlük yayıncıyım hızlı büyüyorum server çok dolu gelmek isteyen varsa cevaplasın aile ye alacağım.
Bir sunucuda direk tanışarak aile/mafya olarak başlamak çok mantıksız. Bence karakterler tanışmadan başlayacak ve daha sonra tanışırlarsa önce birbirlerine güvenmeleri lazım sonra bir çeteye dönüşebilir ve etrafını genişletip güçlenirlerse mafya olmalı. Bu süreçte en az 2 aylık bir süreç

Selamlaaar,
Hâlâ server arayışı içerisindeyseniz veya tekrardan RP yapmak istiyorsanız JustRP'ye beklerim.
Hard RP olduğu gibi kaliteli oyucu kadrosuna sahibiz, 60+ FPS ve hızlı Whitelist bulunmakta. Ekonomisi de Hard RP ile orantılı şekildedir. Site üzerinden Discord linkine ulaşabilir, formu doldurarak sunucuya girmeye hak kazanabilirsiniz. Denemenizde fayda var :)

Rp yapmak istiyorsanız uranps Rp'ye beklerim. Yeni başlamış olsanız dahi yardımcı oluyoruz, önemli olan keyifli bir şekilde oyun oynayabilmek. Hard RP olduğu gibi kaliteli oyuncu ve +50 yönetim kadrosuna sahibiz, 90+ FPS ve hızlı 7/24 hızlı whitelist bulunmakta. Ekonomisi de normal ile orantılı şekildedir. Aşğıya Discord linkini bırakıyorum gidip bilgi alabilirsiniz.
-V2 paketimiz ile farklılıkları hissedin.

-Animasyonlu 6 whitlist meslek.

-5 farklı animasyonlu illegal.

-Yüksek FPS.

-Sorunsuz disc envanter.

-Sürekli etkileşimde olan ekonomi ve dinamik borsa.

-Detaylı F3 menüsü.

-Gelişmiş telefon.

-3 farklı Ev/Motel sistemi vardır.

-DLC araçlar.

-Dinamik vergi sistemi.

-Girilebilir malikaneler.

-Lspd, lssd, ems için sorunsuz tabletler.

-Gelişmiş çete hoodları.

-Market, ATM, kuyumcu ve banka soygunu.

-Hacker mesleği.

-Diamond gazino.

-Adalet binası.

-Orta seviye ekonomi.

-Ems ve lssd için gelişmiş binalar.

-Kendinizi geliştirebileceğiniz yetenek sistemi.

-Girilebilir motel sistemi kasaba ve şehire özel.

-200'den fazla ev Join the URANOS ROLEPLAY Discord Server!

Nephews Roleplay V1.0

------------------------------------------------------------------------------------------
- Hard Ekonomi

- Çoklu Karakter Sistemi

- Sorunsuz Bagaj Sistemi

- Gelişmiş Silah Skinleri

- Buga Girmeyen F Menüler

- Güncel Modlu Araçlar

- +5 Legal Meslek

- Legal AFK Farm

- Eczane ve Teknoloji Mağzaları

- Gokart ve Motor Yarışları

- Gelişmiş Araç Parçalama

- Animasyonlu Maymuncuklama

- Yerli , Kasiyer , Market Ev , Banka , Kuyumcu , Merkez Bankası Soygunu

- Özel Malikane ve Gelişmiş Çete Bölgeleri

- Çete & Aile EMS & LSPD Alımları Açıktır
------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni konular

Geri
Yukarı