GTA 5 gereksiz ban

Antipetiy3

Decapat
Daha fazla  
Evet, konuda olduğu gibi GTA Online'dan gereksiz 1 ay ban yedim. 10 ay önce Cheat Engine'den hile yapmıştım ama bir şey olmamıştı. Bu son hafta fazla başkalarını öldürüp, patlatmıştım ve hakeret etmiştim.
Acaba hangisinden kaynaklı ban yedim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, konuda olduğu gibi GTA Online'dan gereksiz 1 ay ban yedim. 10 ay önce Cheat Engine'den hile yapmıştım ama bir şey olmamıştı. Bu son hafta fazla başkalarını öldürüp, patlatmıştım ve hakeret etmiştim.
Acaba niye olabilir ya? Cheat engine ne olabilir ki? Muhtemelen oyunun içine kurulan ufak bir moddur yahu. Ne öyle para hilesi falan? Kardeşim araba modudur o sen yanlış biliyorsun. Bu arada Cheat engine'den sonrasını okumadım ve içimden şunu dedim :

"Ah shit, here we go again."

Forumdaki para hilesi karşıtlığını çözebilmiş değilim. Ben zamanında yaptım, iyi ki de yapmışım diyorum.

Oyuna deli gibi zaman harcasanız bile yeni çıkan arabaları gönül rahatlığıyla alıp modifiye edecek parayı kazanamıyorsunuz. Ya Black shark alacaksınız ya hile yapacaksınız.

Heist yapıyorsun 800k geliyor hadi 2M gelsin (ki hiç geldiğini görmedim) yeni gelen araba tek başına 3.5m, modifiyesi de 1.5m tutuyor. Sadece 1 araba için 3 heist yapmak zorundasın.

Banlanma işi de tamamen şansa bağlı, 10 arkadaş neredeyse aynı anda yaptık hileyi. Aramızdan sadece 1 kişi banlandı o da 30 levelken minigun ile milleti taradığı için report yedi büyük ihtimalle.

Neden yediğimi anladım. 3 gün önce bir daha yapmistimve fixlenmiş. 300M para vardı keşke yapmasaydım. Yapmasaydım yemiyordum boşa tatava yapmayin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de gereksiz bir ban olmuş, evinize hediye yollamaları lazımdı.

Şurasıyla bir iletişime geçmeye çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı