GTA 5 gereksiz ban

Antipetiy3

Decapat
Daha fazla  
Evet, konuda olduğu gibi GTA Online'dan gereksiz 1 ay ban yedim. 10 ay önce Cheat Engine'den hile yapmıştım ama bir şey olmamıştı. Bu son hafta fazla başkalarını öldürüp, patlatmıştım ve hakeret etmiştim.
Acaba hangisinden kaynaklı ban yedim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumdaki para hilesi karşıtlığını çözebilmiş değilim. Ben zamanında yaptım, iyi ki de yapmışım diyorum.

Oyuna deli gibi zaman harcasanız bile yeni çıkan arabaları gönül rahatlığıyla alıp modifiye edecek parayı kazanamıyorsunuz. Ya Black shark alacaksınız ya hile yapacaksınız.

Heist yapıyorsun 800k geliyor hadi 2M gelsin (ki hiç geldiğini görmedim) yeni gelen araba tek başına 3.5m, modifiyesi de 1.5m tutuyor. Sadece 1 araba için 3 heist yapmak zorundasın.

Ben açıkça söyleyeyim ben ekip ile heist yapıyorum. Grupça cayo hazırlıyoruz sonra sıra sıra paraya ihtiyacı olan kişilere yapıyoruz. Tabi işin bir de diğer yanı da ekipte çoğu kişinin artık paraya ihtiyacı yok o yüzden ekibe yeni biri geldiğin de rahatça para kasabiliyoruz ona.

Arkadaşlar Bilmiyorum Aynı oyundan mı bahsediyoruz Ama ben Gta V düzenli oynayan biriyim ve Ne zaman Bir sessionda oynasam en az 2-3 modder oluyor ve hiç birinin daha ban yediğini görmedim alt tarafı para hilesi yapan birine nedir bu kin ve nefretiniz ?

Arkadaşlar bilmiyorum aynı oyundan mı bahsediyoruz ama ben GTA V düzenli oynayan biriyim ve ne zaman bir sessionda oynasam en az 2-3 modder oluyor ve hiçbirinin daha ban yediğini görmedim alt tarafı para hilesi yapan birine nedir bu kin ve nefretiniz?

Aslında mod menülerde ban yiyor. Yeni bir DLC geldiği ilk hafta ban wave oluyor pek çok kişi banlanıyor ve mod menülerin çoğu patchleniyor. Yinede etkili değil çünkü sürekli yenileri çıkıyor yani bu mod menülerin sonunun gelmesi bayağı zor. Para hilesine de gelirsek, benim onlarla pek derdim yok tek dert ettiğim yer level hilesi yapanlarla dertliyim o kadar.

Aslında mod menülerde ban yiyor. Yeni bir DLC geldiği ilk hafta ban wave oluyor pek çok kişi banlanıyor ve mod menülerin çoğu patchleniyor. Yinede etkili değil çünkü sürekli yenileri çıkıyor yani bu mod menülerin sonunun gelmesi bayağı zor. Para hilesine de gelirsek, benim onlarla pek derdim yok tek dert ettiğim yer level hilesi yapanlarla dertliyim o kadar.
Valla açıkça söyliyim parayla aldığın hiç bir mod menu kolay kolayu fix yemez (isim bile verebilirim). Benim anlayamadığım bu kadar modderlar falan var iken neredeyse herkesin yaptığı para hilesine neden bu kadar tepki gelmesi?

Vallahi açıkça söyleyeyim parayla aldığın hiçbir mod menu kolay kolayu fix yemez (isim bile verebilirim). Benim anlayamadığım bu kadar modderlar falan var iken neredeyse herkesin yaptığı para hilesine neden bu kadar tepki gelmesi?

Paralı mod menülerin çoğu patchleniyor ama patchlendikleri gün içerisinde yenisini çıkarıyorlar o yüzden asla patchlenmiyor gibi bir hava ortaya çıkabiliyor. Para hilesine kızanları bilemeyeceğim. Onları şahsın kendisine sormalısın.

Son düzenleme:
Hile yaptım diyorsunuz gereksiz ban yedim diyorsun. Ben rockstar çalışanı olarak bunu görsem 10 yıl ban atarım sana.
At permayı geç ya.
Kanka sen bir kaç gün sonra şöyle bir konu da açarsın.

"CS:GO gereksiz VAC ban"

Konu açıklaması : Arkadaşlar ben 1 hafta önce onetap.su hilesini kullandım. Fakat yaklaşık olduğum rankın 7 rank üstüne çıkınca bıraktım. Sadece rage olarak açtım legit açmadım kesinlikle. Ben neden ban yedim steam desteğe yazsam açarlar mı sizce banımı?"

Yeni konular

Geri
Yukarı