GTA 5 giriş ekranında hata

İşletim sistemi
Windows 10

3054869

Centipat
Arkadaşlar selamalar, GTA 5'e girmek istediğim zaman karşıma böyle bir sorun çıkıyor. Bunun çözümü nedir? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• gtavsorun.png
    gtavsorun.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 64
Oyunu pencereli modda veya başka DirectX sürümünde açıp çözmüşlüğüm var. GTA 5'in ilginç hatalarından. Bu arada oyun konularına summon olan çok bilmiş "kÜreK mi KuLLAnıyON mOrUQ" arkadaşlar gelmiş.

Oyunu pencereli modda veya başka DirectX sürümünde açıp çözmüşlüğüm var. GTA 5'in ilginç hatalarından. Bu arada oyun konularına summon olan çok bilmiş "kürek mi kullanıyon moruq" arkadaşlar gelmiş.

Korsana destek vermiyoruz ve Epic Games baz alarak oyun indirilirken DirectX'de iner o zaman kanıtlasın bizde yardımcı olalım.

Başka DirectX sürümlerinde oyunu nasıl çalıştırabilirim?
Tam hatırlamıyorum ama grafik ayarlarının olduğu dosya konumunda bir ayar belgesi olacaktı. Onu metin defteriyle ile açıp 9'a indirebilirsin belki. Bu arada ekran kartın ne?
Korsana destek vermiyoruz ve Epic Games baz alarak oyun indirilirken DirectX'de iner o zaman kanıtlasın bizde yardımcı olalım.
Kanıtlasın ne demek birader. %99 eminim ki sorunun çözümünü bile bilmiyorsun ve burada boş muhabbet yapıyorsun. Bu sorun bende de "Orijinal oyun ve gerekli DirectX'ler kuruluyken de" oluyordu. Klasik Rockstar PC optimizasyonu işte.

Tam hatırlamıyorum ama grafik ayarlarının olduğu dosya konumunda bir ayar belgesi olacaktı. Onu metin defteriyle ile açıp 9'a indirebilirsin belki. Bu arada ekran kartın ne?

Kanıtlasın ne demek birader. %99 eminim ki sorunun çözümünü bile bilmiyorsun ve burada boş muhabbet yapıyorsun. Bu sorun bende de "Orijinal oyun ve gerekli DirectX'ler kuruluyken de" oluyordu. Klasik Rockstar PC optimizasyonu işte.
Ekran Kartım: ATI X1550 SERIES veya ATI RADEON X1550 SERIES olması lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı