GTA 5 görev yok

Daha fazla  
GTA 5'te yüzde 25 civarlarında bir görev geldi. Bir tane çöp arabası bir tane çekici arabası çaldım. 3 maske ve 3 tanede silah dükkanına gidip kıyafet aldım( boidsuitti sanırım.) Bunların hepsini yaptıktan sonra mission complete dedi ve Michael Franklin ve Trevor ortak tel görüşmesi yaptı, oyunu kaydetti ve bitti. Yan görevler hariç hiç görev yok şu an. Ne yapmalıyım? Çözümü var mı? PS3'te oynuyorum

GTA 5'te yüzde 25 civarlarında bir görev geldi. Bir tane çöp arabası bir tane çekici arabası çaldım. 3 maske ve 3 tanede silah dükkanına gidip kıyafet aldım( boidsuitti sanırım.) Bunların hepsini yaptıktan sonra mission complete dedi ve Michael Franklin ve Trevor ortak tel görüşmesi yaptı, oyunu kaydetti ve bitti. Yan görevler hariç hiç görev yok şu an. Ne yapmalıyım? Çözümü var mı? PS3'te oynuyorum
4 kişilik bir aracı alıp saklı bir yere parketmeniz gerekiyor. 4 kişilik araca bindiğinizde sol üste bildirim gelmesi lazım. "Bu araç uygun" tarzında bir şey yazması gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı