GTA 5 grafik modu önerisi

dorukabi

Decapat
Daha fazla  
GTA 5'e gelmiş geçmiş en iyi en güzel en gerçekçi grafiğe sahip grafik modu arıyorum. Oyunda çok kasma olur mu?

Ekran kartı: RTX 3060 12 GB.
İşlemci: i5 12th 12400F.

Oyunun kendisini ultraya alıp çim kalitesini fulleyince 50 60 Lara düşme oluyor hocam GTA 5 de hiç önermem mod falan kasar yani optimizasyonu iğrenç bir oyun PC için.

Ekran kartı ve işlemcimiz birebir aynı.

Oyunun kendisini ultraya alıp çim kalitesini fulleyince 50 60 Lara düşme oluyor hocam GTA 5 de hiç önermem mod falan kasar yani optimizasyonu iğrenç bir oyun PC için.

Ekran kartı ve işlemcinin birebir aynı.
Hocam, konu sahibinin sistemi oyunu 4X MSAA ile birlikte 90-110 FPS rahat açar. Optimizasyonu iyi bir oyun Gta V.

Hocam, konu sahibinin sistemi oyunu 4X MSAA ile birlikte 90-110 FPS rahat açar. Optimizasyonu iyi bir oyun Gta V
Konu sahibinin sistemiyle aynı özelliklere sahibim MSAA 8X ve ultra çim kalitesi ile birlikte yoğun çimli yerlerde 60 FPS alıyorum arkadaş ultra gerçekçi bir mod kurmak istediğini söylemiş bu değerlere birde mod eklenirse FPS değerleri pek iç açıcı olmaz gibi hocam.

Konu sahibinin sistemiyle aynı özelliklere sahibim MSAA 8X ve ultra çim kalitesi ile birlikte yoğun çimli yerlerde 60 FPS alıyorum arkadaş ultra gerçekçi bir mod kurmak istediğini söylemiş bu değerlere birde mod eklenirse FPS değerleri pek iç açıcı olmaz gibi hocam.
8X MSAA sistemi çok zorlar hocam. Grafik modunu kurmak için MSAA çok abanmaya gerek yok. 2X MSAA size çok akıcı bir oyun oynatır.

Yalan yanlış bilgiler vermeyin. GTA 5 kadar optimizasyonlu bir oyun görmedim.
Online modunda yeni gelen DLC lere çalıştıkları için sadece her yeni DLC de oyun kararlılığı daha çok düşüyor FPS droplar çoğalıyor 60 FPS üstünde yalan yanlış bilgiler vermiyorum hocam öyle çıkışmanız gerekmez.

Story mod daha temiz online göre ama en iyi optimize edilmiş oyun mudur GTA 5 sizce.

8X MSAA sistemi çok zorlar hocam. Grafik modunu kurmak için MSAA çok abanmaya gerek yok. 2X MSAA size çok akıcı bir oyun oynatır.
Grafik modları hakkında bilgim yok çok hocam değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Sadece 8X MSAA ultra ayarlarda 2013 yapımı bir oyuna göre düşük FPS vermesinden dolayı birde bunun üstüne mod kurarsa tatmin edici FPS değerleri alamayacağını düşündüm iyi akşamlar.

Son düzenleme:
Oyunun kendisini ultraya alıp çim kalitesini fulleyince 50 60'lara düşme oluyor hocam GTA 5 de hiç önermem mod falan kasar yani optimizasyonu iğrenç bir oyun PC için.

Ekran kartı ve işlemcimiz birebir aynı.

GTA 5 kadar optimizasyonu iyi oyun görmedim yalan yanlış bilgi vermeyin bence.

Geri
Yukarı