GTA 5 Grafiklerini Kötü Gözükmesi Sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Beyler daha önce benzer başlıklar paylaştım ancak kimse takmadıgı için yine paylaşıyorum lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin 1 kişi yorum atınca sorun çözüldü sayılıyorsunuz çünkü.

Soruna gelirsek resimde gözüktügü gibi oyun Ultra'da olmasına ragmen grafikler bana kötü gözüküyor MSAA'yı açsam FPS 50'ye kapatsam uzak mesafeler çok kötü gözüküyor görüntünün bu kadar kötü olması normal mi? Yani en azından yol kenarlarına şertilere bakarsanız belli oluyor görüntüyü cam gibi yapmam için ne yapmam lazım?

Siz sormadan söyleyeyim görüntü Full HD.

Sistem:
RX 580
8 GB RAM
RZ 2600

Adsızssssssssssssssssssssss.png

Kardeşim AMD'nin NVIDIA gibi de bir özel programı var ordan ayarları düşürdüysen ondan kaynaklı olabilir. Oyunda Max kalite yapsan onu düşük ayarladığında gene etkili olmaz o programı bilmiyorsan https://www.amd.com/en/support bu siteye girip ekran kartının 400 MB yakın dosyasını indir ve aç internetten nasıl yapılacağını izle bütün ayarları Max yapmayı dene kasarsa kendin ayarlarsın zaten kolay iş.

O kenarların düz bir şerit gibi olmasını istiyorsanız ya kenar düzeltmeyi en yükseğe getireceksiniz ya da çözünürlüğü DSR tarzı bir ayarla (AMD'deki adını bilmiyorum.) 4K düzeylerine çekeceksiniz. Her türlü FPS'niz çok fazla düşecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı