GTA 5 GTX 750 Ti Ekran Kartı Kullanımının Aniden Düşmesi ve Kasması

Elmacı

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk 5-7 dk hiçbir şey yok. Sonradan GPU kullanım %0 %60'lara düşünce aniden (genelde %95 gibi kullanıyor.) kasmalar meydana geliyor. Acaba RAM yetersizliğinden mi? Öyle ise akşam gidip alacağım 4 GB RAM daha. Not: Technopat'ın videosundaki ayarlar yapıldı.

Şimdi fark ettim. Oyun kasmaya başladığında HDD kulanımı %100 oluyor. RAM eklesem düzelirmi acaba bu durum ?

RAM kullanımı 3.5 GB oluyor oyun oynarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bende 8 GB RAM var aynı sorunu bende yaşıyorum. Galiba HDD ile alakalı, tam bilen biri açıklasa da gidip alsak bizde.

RAM ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bende 8 GB RAM var aynı sorunu bende yaşıyorum. Galiba HDD ile alakalı, tam bilen biri açıklasa da gidip alsak bizde.
Birşey okumuştum. Eğer RAM kullanımı oyunun çok ise bilgisayarın 4 GB RAM'i aşmıcak şekilde sabitliyor fakat geriye kalan kısmını HDD'den ayırıyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı