GTA 5 hakkındaki sorularım

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Selam. PS 4 için GTA 5 aldım ama oyunu çok bilmiyorum.
  • Mesela internetten araba aldığımızda garajımız olmasa bize geliyor mu yoksa illa garaj mı almamız lazım?
  • Silah falan alınca ekranı siyah bir yer geliyor ve alert yazıyor. Bende X tuşuna basıyorum. Bu ne demek oluyor?
  • Görev yaptığımız zaman ya da araba aldığımız zaman ya da silah aldığımız zaman bizim yatağa gidip kendimiz mi kayıt etmemiz lazım yoksa kendisi kayıt ediyor mu?
  • Eğer araba aldığımda patlatırsam ya da bir köşeye koyarsam ne olur? Geri bana gelir mi?

Sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Eğer araba aldığımda patlatırsam ya da bir köşeye koyarsam ne olur? Geri bana gelir mi?

Hayır araba gider. Online da ise sigortalı olduğu için bir şey olmaz.

Görev yaptığımız zaman ya da araba aldığımız zaman ya da silah aldığımız zaman bizim yatağa gidip kendimiz mi kayıt etmemiz lazım yoksa kendisi kayıt ediyor mu?

Otomatik kayıt yok.

Mesela internetten araba aldığımızda garajımız olmasa bize geliyor mu yoksa illa garaj mı almamız lazım?

Garaj almadan araba alamıyorsun.

Diğer soruyu da anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Görev yaptığımız zaman ya da araba aldığımız zaman ya da silah aldığımız zaman bizim yatağa gidip kendimiz mi kayıt etmemiz lazım yoksa kendisi kayıt ediyor mu?

Görev yaptıktan 20 saniye sonra siyah bir ekran beliriyor ve kayıt edin diyor fakat görev yapamadınız evden de uzaktaysanız telefondan kayıt edebiliyorsunuz.
(Bilgilendirme oyundan Auto Save yok o yüzden dikkatli olun)

Yukarıda bir arkadaşın yazdığı mesaj yanlış bilgilendirme diyor. Anlamadım gitti siz bana sadece otomatik kayıt var mı yok mu onu söyleyin. Görev yapmasam bile silah aldığım zaman illa telefondan ya da evemi gidip kayıt yapmam lazım?

Yukarıda bir arkadaşın yazdığı mesaj yanlış bilgilendirme diyor. Anlamadım gitti siz bana sadece otomatik kayıt var mı yok mu onu söyleyin. Görev yapmasam bile silah aldığım zaman illa telefondan ya da evemi gidip kayıt yapmam lazım?
Eve gitmene gerek yok diye biliyorum, kendim açıkçası hiç bir zaman evden kayıt yapmadım. Sanırım görev sonlarında otomatik kayıt alıyor. Fakat uzun zamandır oynamadım oyunu kesin konuşmayayım.

Selam. PS 4 için GTA 5 aldım ama oyunu çok bilmiyorum.
  • Mesela internetten araba aldığımızda garajımız olmasa bize geliyor mu yoksa illa garaj mı almamız lazım?
  • Silah falan alınca ekranı siyah bir yer geliyor ve alert yazıyor. Bende X tuşuna basıyorum. Bu ne demek oluyor?
  • Eğer araba aldığımda patlatırsam ya da bir köşeye koyarsam ne olur? Geri bana gelir mi?

Sağ olun.

Garajınız yoksa internetten araba alamazsınız zaten araba almak için garajınızın olması gerekiyor.

Silah alırken öyle olmasının sebebi çok fazla tıkladığınızda oyun çok fazla işlem yaptığı için size uyarı verir.

Story modeden bahsediyorsanız evet görev yaptığınız zaman kayıt etmeniz gerekiyor ve araba aldığınızda garajınıza sokmanız veya modifiye etmeniz gerekiyor aksi takdirde araba sizin olmaz. Online için konuşuyorsanız hayır onlinede otomatik kayıt vardır araba aldığınız zamanda zaten garajınıza geleceği için sizin olur.

Story mode'da araba patlarsa gidiyor karakterlerin ana arabaları hariç onlar gitmez. Online de ise arabanız patladığında Mors Mutual'ı telefondan arayıp arabayı seçip tamir ettiriyorsunuz ve araba garajınıza geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı