GTA 5 halen alınır mı?

Ben Steam'den bir indirimde 60 TL ye almıştım fakat arkadaşım olmadığı için pek sarmadı. Tabi seni bilemem. Ama arkadaşlarınla oynarsan zevk alacağına eminim.

GTA 5 online oynamak için bir grup kurmayı düşünüyorum katılmayı düşünen arkadaşlar varmı RP modu olan fivem i de grup olarak oynarsak daha zevkli olur oyun arkadaşım olmadığından 2 senedir oynamıyorum bende.

Modası geçen bir oyun değil. Çünkü hala çok işlevsel. Makul bir fiyata alınır.

GTA oyunları çabuk eskiyor. Ama sonraki oyun çıkmadığı sürece son oyuna bağlı kalınıyor. San Andreas'ı uzun süre oynadım. GTA 4 çıkınca gözümden düştü. Popüler bir oyun serisi olduğu için. Bugün sıkılmış durumdayım. Yenisi çıksa bile ilgimi çekmez sanırım. Zaten Rockstar ilgiyi başka yöne çekiyor gibi geldi bana. Rdr serisini parlatıyorlar.

Gta 5 hala dünyanın en çok satan ve oynanan oyunu. Hala büyük güncellemeler alıyor. Özellikle de şu aralar trend olmuş FiveM serverleri üzerinde oynanan gta 5 rp için çok mantıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı