Çözüldü GTA 5 harici ekran kartını kullanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Dc021x

Hectopat
Merhaba. GTA 5 önceden NVIDIA kullanıyordu ama artık nedense Intel'i kullanıyor. Oyunu silip kurdum ama düzelmedi. DirectX'i kurmayı deneyeceğim. Çözülür mü? Ya da tavsiyeleriniz.

Çözüm
Aygıt yöneticisinde görünmesi yeterli aslında. Sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin, zaten güncelse tekrar kurun.
Aygıt yöneticisinde görünmesi yeterli aslında. Sürücüsünü DDU ile kaldırıp güncelleyin, zaten güncelse tekrar kurun.

Çözüm

Bir de oyun açılınca intro giriyor, bitiyor ama yazılar çıkmıyor siyah ekranda kalıp kapanıyor. Bazen giriyor ama bu sorun çıkıyor.

Bir de oyun açılınca intro giriyor, bitiyor ama yazılar çıkmıyor siyah ekranda kalıp kapanıyor. Bazen giriyor ama bu sorun çıkıyor.

Şu an güncellene yapıyorum, inşallah düzelir.

Güncellemeyi yaptım düzeldi. İlgilendiğin için teşekkür ederim boşuna uğraştırdım seni... Tüm oyunu baştan kurdum bir de aptal gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı