GTA 5 Hatası İçin Rockstar'dan Gelen Mesajın Çevirisi

İşe yarayabileceğini söylemişler. Deneyin. Olmazsa olmadı diye mail atarsınız.
Abiciğim denedim sonra GTA 5' i açtım 864 MB' lık bir güncelleme yaptı sonra "PLAY" yazdı tıkladım ama yine aynı hatayı verdi şimdi ben Rockstar Games' e aynen böyle yazayım mı ?

Rockstar Games' e masajı yolladım umarım yeni bir cevap verirler ve inşallah olur.

Abiciğim yeni bir mesaj attılar bunu da çevirebilir misin ?

Ekran Alıntısı ya da..PNG

Linkteki adımları uygulamanızı istiyorlar. Sorun devam ederse DXDiag, MSinfo ve Launcher dosyaları (?) göndermenizi istiyorlar.

Linkteki adımları uygulamanızı istiyorlar. Sorun devam ederse DXDiag, MSinfo ve Launcher dosyaları (?) göndermenizi istiyorlar.
Abiciğim linkteki yöntemleri uyguladım fakat yine olmadı dxdiag ve msinfo raporlarını tekrar gönderirim ama Launcher dosyaları ne demek ? Onları nasıl göndereceğim ?

Onu ben de anlamadım. Güncel launcher dosyalarını istemiş ama hangi dosyaları kastetmiş bilmiyorum.
Tamam o zaman ben bir araştırayım.

Abiciğim bu Rockstar Games' ten kaç gündür bir cevap gelmiyor onlarda mı bir çözüm bulamadılar galiba ?

Abiciğim böyle bir mesaj attılar biliyorum her mesaj geldiğinde senden yardım istiyorum eğer seni yoruyorsam söyle lütfen. Ben de başının etini yemeyeyim. Ayrıca sana da şimdiden çok çok teşekkür ederim eğer sen olmasaydın ben kesinlikle kendi başıma beceremezdim (y) (y)

Ekran Alıntısı.PNG

Kısaca şöyle demişler:
  • Görev yöneticisinde şu işlemler varsa sonlandırın; GTA5.exe, PlayGTAV.exe, GTAVLauncher.exe.
  • Yönetici haklarına sahip oldugunuza emin olun ve Social Club'a sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyin.
  • Oyun klasörüne gidip PlayGTAV.exe'yi yönetici olarak çalıştırın.
  • Güvenlik duvarını ve antivirüs programını devre dışı bırakın.
  • Devre dışı bırakmak işe yaramazsa antivirüsü silin ve tekrar deneyin. (Sonrasında geri yükleyin.)

Ekran kartı sürücüsü ve DirectX'i silip en son sürümü yükleyin. Harici cihazları ve gerekli olmayan USB cihazlarını çıkarın. (Yazıcı, flash bellek, harici disk gibi sanırım.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı