Çözüldü GTA 5 hikaye modunda araç satın alma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rid

Decapat
Daha fazla  
Hikaye modunda araba aldım telefondan ama çok az çeşit araba vardı özellikle motor 2 tür vardı ve ben telefon dışında araba almak istiyorum çeşit olarak. Bir de arazi motoru almak istiyorum. İnternette bulamadım (oyunun interneti). Nasıl alabilirim?

Çözüm
İnternet haricinde araba satın alabileceğin bir yer yok maalesef. Oyunun sonunda zaten (Online araçları hariç) bütün araçlara erişebiliyorsun. Yeni sürümlerde bir de garaj almanız gerekli arabaların teslim edilebilmesi için o yüzden araç almadan önce garaj almayı da unutmayın.
İnternet haricinde araç alabileceğin bir yer yok. Şu an hikayenin hangi kısmındasın bilmiyorum fakat sonlara doğru birçok araca erişebilir hale geliyorsun.

İnternet haricinde araba satın alabileceğin bir yer yok maalesef. Oyunun sonunda zaten (Online araçları hariç) bütün araçlara erişebiliyorsun. Yeni sürümlerde bir de garaj almanız gerekli arabaların teslim edilebilmesi için o yüzden araç almadan önce garaj almayı da unutmayın.

Çözüm

Motoru da o zaman açabileceğim sanırım paleto soygunu yapmıştım %58 deydim galiba.

İnternet haricinde araç alabileceğin bir yer yok. Şu an hikayenin hangi kısmındasın bilmiyorum fakat sonlara doğru birçok araca erişebilir hale geliyorsun.
.

Aynen öyle hocam, ekstra bir şey yapmaya gerek yok diye biliyorum.
Kral ben alıyorum aracı bir görev falan olduğunda Michaelin kendi aracıyla götürüyor mecbur olarak yeni araci görevde kullanamiyorum birde aracı bir yerde bırakıp gittiğimde direkt kayboluyor bunun bir çözümü yokmu hep bahçede kalsın diye

Kral ben alıyorum aracı bir görev falan olduğunda michaelin kendi aracıyla götürüyor mecbur olarak yeni araci görevde kullanamiyorum bir de aracı bir yerde bırakıp gittiğimde direkt kayboluyor bunun bir çözümü yok mu hep bahçede kalsın diye.

Hocam onun için garaja çekin mümkünse ve michael görevlerinde genelde heist setup gibi görevlerde Obey'i kullanmak zorunlu oluyor, bilemiyorum eğer bir çözümü varsa. Franklin veya Trevor'da genelde arabaları kaydediyor, göreve başladığımızda Custom arabayla girebiliyoruz fakat michael arabasını biraz fazla seviyor 😄. Son olarak aracınız çekiliyor bunun yüzünden kayboluyor, 250$ ödeyerek haritada ki araba simgesine giderek (vehicle ımpound) aracınızı geri alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı