GTA 5 İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

deztty

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce bilgisayar topladım. Sistem özelliklerim şunlar ;
  • İşlemci : AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor (6 CPUs), 3.3GHz (EkstraSoğutucu aldım)
  • Bellek : 8 GB DDR3 RAM
  • Anakart : Asus m5a78l-m lx3
  • Kasa : Cooler Master Elite 500W
  • Ekran çözünürlüğü : 1680x1050

Eksik bir şey yazdıysam kusura bakmayın, bu sisteme göre max. 500 TL civari ekran karti önerir misiniz HD oynayabileceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce bilgisayar topladım. Sistem özelliklerim şunlar ;
  • İşlemci : AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor (6 CPUs), 3.3GHz (EkstraSoğutucu aldım)
  • Bellek : 8 GB DDR3 RAM
  • Anakart : Asus m5a78l-m lx3
  • Kasa : Cooler Master Elite 500W
  • Ekran çözünürlüğü : 1680x1050

Eksik bir şey yazdıysam kusura bakmayın, bu sisteme göre max. 500 TL civari ekran karti önerir misiniz HD oynayabileceğim?
GTX 750Tİ öneririm. Ama keşke sistemi almadan önce buraya danışsaydınız. Ama neyse GTX 750Tİ işinizi görür.

GTX750 Ti en uygunu ancak GTX950 ile aralarında çok az fiyat farkı var. Onu almanı öneririm. GTX960'a çok yakın bir performansa sahip. Bütçeni aşar ama almalısın bence

1680*1050 VGA 16:10 monitörümü GTX970 ile kullanabilir miyim?
kullanırsın ama paranı çöpe atmış olursun White Quad HD oynatabilecek bir kartı düşük bir ayarda oynatmak zorunda kalırsın bu yüzden ekran kartın coşar ve işlemcin çok yorulur işlemcin iyi değilse darboğaz yapması muhtemeldir. Alacaksan White Quad HD monitör alıp yanına GTX 970 alırsan muhteşem bir bilgisayarın olur.İşlemci modelini belirtirsen yardımcı olabilirim ama iyi bir monitörün yoksa almamalısın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı