GTA 5 için hangi sürüm alınmalı?

IOsmanI

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Xbox için GTA 5 alacağim ama 3 4 farklı versiyonu var. Hangisini almalıyım? Şu an Store'dan görünen versiyonlar:

GTA 5 Premium Edition & megalodon shark Card bundle.
151TL.

GTA 5 Premium Edition & whale shark Card bundle.
104TL.

GTA 5 Premium Edition.
165TL.

GTA 5 Premium Edition & great white shark Card bundle.
65TL.

Bence en ucuzunu almalısın. Zaten Online kısmı çöpe dönüştü keyifli vakit geçirmek için arkadaş grubunla oynaman şart. Ben hikayesini keyifle oynadım arkadaşlarla biraz Online oynadım geçtim. Eğer hileler olmasaydı güzeldi Online kısmı.

Merhaba, Xbox için GTA 5 alacağim ama 3 4 farklı versiyonu var. Hangisini almalıyım? Şu an Store'dan görünen versiyonlar:

GTA 5 Premium Edition & megalodon shark Card bundle.
151TL.

GTA 5 Premium Edition & whale shark Card bundle.
104TL.

GTA 5 Premium Edition.
165TL.

GTA 5 Premium Edition & great white shark Card bundle.
65TL.
GTA V online'ı deli gibi oynamış biri olarak söylüyorum kessinlikle 65TL olanı al ve ayrıca arkadaşın yok ise online oynamazsın zaten ayrıca online oynayacaksan en pahalısını al çünkü onlinede para gerekecek ve dediğim gibi arkadaşlarınla görev/banka soygunu yaptıkça o parayı katlarsın zaten.

Default paket al. En üst paketten gelecek parayı 1 günde kasarsın şahsi paran cebinde kalır.

Hocam default dediğiniz GTA 5 Premium Edition mı? Yoksa GTA 5 Premium Edition & great white shark Card bundle mı? Bir de ikinci olan niye daha ucuz sadece onu alırsam oyuna giremiyor muyum?

GTA 5 Premium Edition & great white shark Card bundle. Bundan bahsettim ucuz olduğu için fakat default değilmiş. En ucuz olanı alın hocam. Oyuna girmede bir sıkıntı olmaz. Oyun içi paketler onlar.
Hocam default dediğiniz GTA 5 Premium Edition mı? Yoksa GTA 5 Premium Edition & great white shark Card bundle mı? Bir de ikinci olan niye daha ucuz sadece onu alırsam oyuna giremiyor muyum?

Geri
Yukarı