GTA 5 İçin PC Toplama Intel Haswell

Kubilay0618

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
PC1.png
PC2.png

Merhaba arkadaşlar ıntel haswell gta 5 için toplama yapan Recep Baltaş Ertuğrul Süngü'nün topladığı sistemi almak istiyorum açıkcası sadece gta 5 için bukadar maliyetli bi bilgisayar toplamak istiyorum .
Videonun alt yorumlarını okurken GTX 980 de alınabilir diye gördüm okudum açıkcası GTX 770 yerine GTX 980 almalımıyım yoksa GTX 770'den devam edilebilir mi ?

Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim aklım Asus GTX970 ROG Strix ve Asus GTX980 Arasında kaldı İleriye dönük yatırım yapmak istiyorum aslında GTX980 Bütçemi baya bir aşıyor fakat GTX970 Güzel beğendim açıkcası fakat 4 GB Ekran kartı biraz abartı gibi geldi bana açıkcası GTX770 in üzerinde olan ekran kartı varsa tavsiyelerinizi alabilirim ?

Hyper 103 daha çok küçük kasalar için öneriliyor. 212evo da iyi ama Hyper T4 de alabilirsiniz. Ayrıca GTX 970 Gerçekten çok güzel ve çok yeni bir kart.

Hyper 103 daha çok küçük kasalar için öneriliyor. 212evo da iyi ama Hyper T4 de alabilirsiniz. Ayrıca GTX 970 Gerçekten çok güzel ve çok yeni bir kart.
Evet iyi ki konu açmışım bunun üzerine GTX 770'i alacaktım 200 250 lira fazla fakat almışken en iyisi almak güzel.
Hyper T4'ün fiyatı düşük olmasına rağmen performansının nasıl yüksek olabileceğini söyleyebilirsin küçük kasalar için öneriliyor demiştin 212 evo ise 130 TL daha yüksek fiyat daha yüksek bir performans vereceğini düşünüyorum
Recep Baltaş'ın da yorumlarını bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı