Haswell PC Toplama Rehberi

Aman Tanrım!!! Video da Ali abi yok! Ben izlemem o zaman kardeşim... Ali abi' nin o bilmiyor numarası yapıp sorduğu sorulara, Recep abi cevap verecek kardeşim, o anı göreceğim :)

Videoda bir yerde varım sadece :)

Sen videonun ortasında ara kaydı durdur olayı baltala sonra bir de gel burda konu aç olacak iş mi :D

Şaka bir yana keyifle izledim teşekkürler.

Sistemi alan arkadaş tam bir Asosyal.

İlk caps benden gelsin. :)

tc299.jpg

Videoda bir yerde varım sadece :)

Video çekilirken Ali Güngör bende burdayım dercesine Recep Baltaş'ın telefonu çalar. :) Benim tek eleştirim video'da hızlı geçilen bios ayarları oldu. Windows 8.1 kurulumu hızlı geçilebilir, o normal bana göre ama, bios ayarlarının hızlı geçilmesi tek eksikti bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video çekilirken Ali Güngör bende burdayım dercesine Recep Baltaş'ın telefonu çalar. :) Benim tek eleştirim video'da hızlı geçilen bios ayarları oldu. Windows 8.1 kurulumu hızlı geçilebilir, o normal bana göre ama, bios ayarlarının hızlı geçilmesi tek eksikti bence.

Evet katılıyorum. Videoda Recep Bey 1333 görünen ram'leri 1600 yapmayı sonra gösteririz demişti ama es geçti.

Video süper olmuş izle izle doyamıyor insan. Onun yanında Ertuğrul abi gerçekten konuşmayı beceremiyor. Yani az bir şey de :D Arkada transa geçmiş. :D :D Süperdi abi süper.

Yeni konular

Geri
Yukarı