GTA 5 İçin PC Toplama Intel Haswell

Eki Görüntüle 23543 Eki Görüntüle 23544

Merhaba arkadaşlar ıntel haswell gta 5 için toplama yapan Recep Baltaş Ertuğrul Süngü'nün topladığı sistemi almak istiyorum açıkcası sadece gta 5 için bukadar maliyetli bi bilgisayar toplamak istiyorum .
Videonun alt yorumlarını okurken GTX 980 de alınabilir diye gördüm okudum açıkcası GTX 770 yerine GTX 980 almalımıyım yoksa GTX 770'den devam edilebilir mi ?
Ramleri 8gb yaparak ekran kartını Gtx 970 yapmalısınız. GTA 5 için çok daha performanslı olacaktır.

İşlemciyi 4770k olarak düşünüyorsanız aynı fiyata MSI Z97 Gaming 7 alabilirsiniz.

Ramleri 8gb yaparak ekran kartını Gtx 970 yapmalısınız. GTA 5 için çok daha performanslı olacaktır.

İşlemciyi 4770k olarak düşünüyorsanız aynı fiyata MSI Z97 Gaming 7 alabilirsiniz.

Tavsiye edilen şekilde almayı tercih ederim bilgisayar çok açık oldugundan dolayı 16 GB RAM tercihi yaptım videoda da Ertuğrul Süngü'nün dediği gibi çok bilgisayar açık tuttuğum için demişti bende aynı şekilde bilgisayar benim hayatımın %100'ü resmen o yüzden tercih yaptım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı