GTA 5 "I'm otherwise occupied, so call back later, you heard?" Sorunu

VValtieL

Kilopat
Son birkaç aydır bu sorunla uğraşıyorum. Hata The Doomsday güncellemesinden sonra ortaya çıktı. Oyunda mechanic aradığımda "I'm otherwise occupied, so call back later, you heard?" diyor. Sorunun para ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Cepteki parayı bankaya yatırıyorum ama hala devam ediyor.

20171230105156_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Para yeterince var ama oyunda bir para bugu olmuş gibi çünkü sadece Mechanic değil Lester, MMI, Merryweather vb. işletmelerde cepde para olunca paramın olmadığını söylüyor. Ama cepdeki parayı bankaya yatırdığımda, sorun çözülüyor ama Mechanic hala aynı oluyor. Ama Mechanic arasıra açıyor. Neden açmadığını hala çözemedim.

Mechanici dağın başında ararsanız bu sorun çıkar. Önce yolun ortasına gidip ardından arayacaksın. Önce arayıp sonra yola gelirsen gene kabul etmeyecektir.

Yolun yakınında olsa da sorun devam etmiş bazılarında.

Eki Görüntüle 279854

Mechanic ''i'm Otherwise occupied'' - Help & Support

Ayrıca parayı her gün yatırması gerekiyor sanırım, tek seferlik değil.

Bununla ilgili bir detay vermemiş arkadaş.

Eki Görüntüle 279856

Vicdansız adam almış manitasını, arkadaşın aracıyla dolaşıyor. :D

Mechanic ''i'm Otherwise occupied'' - Help & Support

Doğruysa tabii. :D
Hocam oyun sıkıntılı gerçekten. Yolun ortasında durursun açmaz, dağın başında açar. Mesela Mors Mutual da var en az 10 kere arayacaksın açmıyor lanet şey.

Param yeterince var ve bu oyunda bir glitch bu adam çözümünü söylemiş fakat ingilizcem iyi olmadığından anlayamadım rica etsem ne dediğini anlatırmısınız

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı