GTA 5 kareleşme sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Butschi

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Şu sorundan dolayı kafayı yemek üzereyim arkadaşlar, yok mudur şunun çözümü?

Çözünürlüğü VSR ile yükseltsem, gene birşey farketmiyor. Resmi yakınlaştırırken görüntü kalitesinde düşmeler olmuş. Oyun tamamen orjinal.

Bunun dışında dokularda deli gibi titremeler var. Oyun mu sorunlu, yoksa benim sistem mi sorunlu?
Gerçekten anlayamadım.

Sistem: R5 2600, RX 590 Pulse, 16 GB RAM.

Screenshot_1.png

İşlemci sıcaklığınız normal gibi ama 70 derece yük altında biraz fazla gibi geldi.
Ama muhtemel sorun ekran kartında, aynı işlemci bende mevcut yük altında MAX 65 dereceleri gördüm.
Ekran kartını bi garantiye yollayın isterseniz.

70 dereceyi aslında sınır olarak söyledim, 70'a çok nadir çıkıyor. 65 civarında geziyor genellikle.
Acaba garantiye versem mi, bilemiyorum.
Kartı servise vermekten başka çarem kalmadı. Çıkacak sonucu bekliyorum.

Son düzenleme:
Hocam çözüm bulabildiniz mi aynı sorundan muzdaribim hiçbir sitede hiçbir yerde bu sorunun cevabı yok. Bu kadar da netim. Araştırmadığım yer kalmadı tüm kaynakları çökerttim ancak yok...

Hocam çözüm bulabildiniz mi aynı sorundan muzdaribim hiçbir sitede hiçbir yerde bu sorunun cevabı yok. Bu kadar da netim. Araştırmadığım yer kalmadı tüm kaynakları çökerttim ancak yok...

DirectX sürümünü 10.1'e alıp, MSAA açın. Gene oluyor ama, gözü rahatsız edecek şekilde değil.

DirectX sürümünü 10.1'e alıp, MSAA açın. Gene oluyor ama, gözü rahatsız edecek şekilde değil.

Bende maalesef sadece bu oyunda değil. Neredeyse tüm oyunlarda görüyorum o nokta nokta beyazlıkları. Ayrıca onları da denedim ancak düzelmiyor özellikle yeşilliklerde ve gölgelerde bas bas bağırıyor. Biraz azatlmak mümkün ancak olmaması gereken bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı