GTA 5 Kutulumu - Dijitalmi

Eren Saldıraner

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkeze Merhaba. Bildiğiniz gibi GTA 5 Steamdaki yerini aldı ve 2015 in başında çıkıcak. Benim yaşadığım sorun kutulu mu yoksa Dijital olarakmı alsam. Dijital olarak oyun çıkmadan yani ön siparişten
aldığımız zaman bize oyun içi $1.000.000 para hediye olarak veriliyo (500k Singleplayer, 500k Multiplayer) ve bu bana çok lezzetli göründü :) ancak oyun 50gb olduğundan dolayı bunu indirmek benim 16mb lik internetimin 1.5 mb sini kullanan steam için günler sürer. Ama kutulu alırsam hem arkadaşlarıma karşı bi havam olur :D hemde indirme derdi çekmem. Siz olsanız ne yapardınız söylerseniz çok memnun olurum.

Not: Konuyu doğru yere açmışımdır umarım.
gta-5-wallpaper-3.jpg

Son düzenleme:
1.5mb ile indirme yapıyorsa haftalar sürmezki, akşam indirmeye başla yarına inmiş olur :)

Herkeze Merhaba. Bildiğiniz gibi GTA 5 Steamdaki yerini aldı ve 2015 in başında çıkıcak. Benim sorun yaşadığım durum Kutulu mu yoksa Dijital olarak mı alsam. Dijital olarak oyun çıkmadan yani ön siparişten aldığımız zaman bize oyun içi $1.000.000 para hediye olarak veriliyo (500k Singleplayer, 500k Multiplayer) ve bu bana çok lezzetli göründü :) ancak oyun 50gb olduğundan dolayı bunu indirmek benim 16mb lik internetimin 1.5 mb sini kullanan steam için haftalar sürer. Ama kutulu alırsam hem arkadaşlarıma karşı bi havam olur :D hemde indirme derdi çekmem. Siz olsanız ne yapardınız söylerseniz çok memnun olurum.

Not: Konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Eki Görüntüle 27528

Aynı soruyu ben soracaktım. :D

Pek sanmıyorum o kadar kısa sürede ineceğini :)
Yok iner, benim internetimde genelde 1.5-1.7mb arası indirme yapıyor bu hız ile Battlefield 3'ü (20GB) gece 12 de başlatıp sabah 8 de kalktığımda inmiş olarak görüyordum :D 50GB'da sabah değilde öğlenleyin inmiş olur yani toplam 12 saat gibi süre alır.

Yok iner, benim internetimde genelde 1.5-1.7mb arası indirme yapıyor bu hız ile Battlefield 3'ü (20GB) gece 12 de başlatıp sabah 8 de kalktığımda inmiş olarak görüyordum :D 50GB'da sabah değilde öğlenleyin inmiş olur yani toplam 12 saat gibi süre alır.
Bilgi için teşekkürler hafta demek biraz fazla olmuş :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı