Çözüldü GTA 5 megalodon nasıl çağırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardaltf4

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam, ben GTA 5 whale shark pack yani megalodon pack aldım 1-2 hafta önce. Her yerde aradım durdum ama bir türlü megalodonu çağırmayı bulamadım. Nasıl çağırılacağını bilen var mı?

Çözüm
Arkadaşlar arkadaşın hesabına baktım önceki konularda 11 yaşında olduğundan bahsetmiş. @ardaltf4 Kardeşim bahsettiğin şey muhtemelen YouTube'da izlediğin videolarda gördüğün şeyler. Onlar oyun modu. YouTube'da nasıl yükleyeceğini ve çalıştığını anlatan videolar bulabilirsin. Senin satın aldığın paket sadece online modda ekstra para veriyor. Bu arada mod aktifken online girme ban yersin.
Arkadaşlar arkadaşın hesabına baktım önceki konularda 11 yaşında olduğundan bahsetmiş. @ardaltf4 kardeşim bahsettiğin şey muhtemelen YouTube'da izlediğin videolarda gördüğün şeyler. Onlar oyun modu. YouTube'da nasıl yükleyeceğini anlatan videolar var. Senin satın aldığın paket sadece Online modda ekstra para veriyor. Bu arada mod aktifken Online gire ban yersin.

Arkadaşlar arkadaşın hesabına baktım önceki konularda 11 yaşında olduğundan bahsetmiş. @ardaltf4 Kardeşim bahsettiğin şey muhtemelen YouTube'da izlediğin videolarda gördüğün şeyler. Onlar oyun modu. YouTube'da nasıl yükleyeceğini ve çalıştığını anlatan videolar bulabilirsin. Senin satın aldığın paket sadece online modda ekstra para veriyor. Bu arada mod aktifken online girme ban yersin.

Teşekkür ederim.

Evet megalodon pack aldığında 10.000.000$ oyun parası veriyor.

Teşekkürler.

Teşekkür ederim.
Kanka baktım spesifik olarak bu modun kurulumunu anlatan video yok ama mod nasıl kurulur onu öğrenirsen megalodon/köpek balığı modunu da indirip kurabilirsin sanırım. Bu arada yanlış ama 11 yaşında olduğundan bahsetme sebebim biraz agresif yazmışlar gibi geldi aşağılamıyorum.

Kanka baktım spesifik olarak bu modun kurulumunu anlatan video yok ama mod nasıl kurulur onu öğrenirsen megalodon/köpek balığı modunu da indirip kurabilirsin sanırım.

Yok ya ben sadece megalodon yazdığından falan böyle bir de insanlar 2-3 yıl falan önce izlediğimde megalodon çağırıyolardı megalodon yazdığındanda herhalde vardır sandım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı