Çözüldü GTA 5 megalodon nasıl çağırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardaltf4

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam, ben GTA 5 whale shark pack yani megalodon pack aldım 1-2 hafta önce. Her yerde aradım durdum ama bir türlü megalodonu çağırmayı bulamadım. Nasıl çağırılacağını bilen var mı?

Çözüm
Arkadaşlar arkadaşın hesabına baktım önceki konularda 11 yaşında olduğundan bahsetmiş. @ardaltf4 Kardeşim bahsettiğin şey muhtemelen YouTube'da izlediğin videolarda gördüğün şeyler. Onlar oyun modu. YouTube'da nasıl yükleyeceğini ve çalıştığını anlatan videolar bulabilirsin. Senin satın aldığın paket sadece online modda ekstra para veriyor. Bu arada mod aktifken online girme ban yersin.
Sanırım bu DLCden bahsediyor.

Hayır anlamadım herkes para yazmış ama ne parası işte.

Hocam para miktarını belirtmek için kullanılıyor köpekbalığı isimleri. Yani Megalodon Pack en çok oyun parası verdiği için bu isimde satılıyor.

Arkadaşlar arkadaşın hesabına baktım önceki konularda 11 yaşında olduğundan bahsetmiş. @ardaltf4 Kardeşim bahsettiğin şey muhtemelen YouTube'da izlediğin videolarda gördüğün şeyler. Onlar oyun modu. YouTube'da nasıl yükleyeceğini ve çalıştığını anlatan videolar bulabilirsin. Senin satın aldığın paket sadece online modda ekstra para veriyor. Bu arada mod aktifken online girme ban yersin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı