Çözüldü GTA 5 Menyoo trainer F8 tuşunu değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fordcu

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Rx570 Series 4 Gb, İntel i5 3470 3.20 GHz, 12 Gb Ram, 1 Tb Harddisk
Arkadaşlar merhaba ben GTA 5 indirdin menyo modu kurdum ama F8 tuşu ile açamıyorum o tuşu nasıl değiştirebilirim?

Çözüm
Yok benim F8 tuşum çalışmıyor ben onu farklı tuşa atamam gerek.

Menyoostuff dosyasını açın. "menyooConfing" yapılandırma ayarlarını açın oradan [settings] kısmından "Default key is F8 (119)" olan bir yer var hemen altında "open_key = 119" olan yeri "118" yaparsanız F7 tuşu ile açılır.
Hangi tuşla açılmasını istiyorsanız bana söyleyin.
Menyoo'nun V2628 sürümü gelmedi ve script hook kurmanız gerekli onunda en son sürümü gelmediği için şu anlık çalışmaz. Ayrıca OpenIV kurulumu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Menyoo'nun V2628 sürümü gelmedi ve script hook kurmanız gerekli onunda en son sürümü gelmediği için şu anlık çalışmaz. Ayrıca Open IV kurulu mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Menyoostuff dosyasını açın. "menyooConfing" yapılandırma ayarlarını açın oradan [settings] kısmından "Default key is F8 (119)" olan bir yer var hemen altında "open_key = 119" olan yeri "118" yaparsanız F7 tuşu ile açılır.

Çözüm
Çok sağ olun buldum Allah razı olsun.

Menyoostuff dosyasını açın. "menyooconfing" yapılandırma ayarlarını açın oradan [settings] kısmından "default key is F8 (119)" olan bir yer var hemen altında "open_key = 119" olan yeri "118" yaparsanız F7 tuşu ile açılır.

Hocam j tuşu ile açmak istiyorum numarasını söyler misiniz

Geri
Yukarı