GTA 5 mod menüde farklı isimli araçlar var

zberat

Femtopat
Merhaba geçtiğimiz günlerde GTA 5'e araç modu kurmak için bir video izledim. Videoda ne yapılması gerektiği söylendiyse yaptım, 5-10 tane araç yükledim sıkıntısız oynuyordum. Birkaç tane daha yükledikten sonra menüde araçların olduğu yerde tekneler yüklemediğim değişik araçlar çekiciler vb. araçların adı da çıktı. Yüklediğim araçları kolay kolay bulamıyordum. İlk başlarda kurduğum bir modda sorun çıkmıştır diye düşündüm modların bir kaçını sildim sonra bir şey değişmeyince hepsini sildim ama durum aynı yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hangi traineri kullanıyorsunuz acaba?! Arabaları kurarken spawn isimlerini unutmayın not edin bir kenara kalsın. Ardından trainer kullanarak çağıra bilirsiniz.

Merhaba, hangi traineri kullanıyorsunuz acaba?! Arabaları kurarken spawn isimlerini unutmayın not edin bir kenara kalsın. Ardından trainer kullanarak çağıra bilirsiniz.
Trainer derken neyi kastediyorsunuz mod menüsünü mü, modlar hakkında bilgim yok da ilk yüklediğim araçlarda menüde direkt çıkıyorlardı zaten 10 tane falan vardı istediğimi seçiyordum şimdi aşağıdaki gibi oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-13 232804.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-13 232804.png
    152,1 KB · Görüntüleme: 13
Trainer derken neyi kastediyorsunuz mod menüsünü mü, modlar hakkında bilgim yok da ilk yüklediğim araçlarda menüde direkt çıkıyorlardı zaten 10 tane falan vardı istediğimi seçiyordum şimdi aşağıdaki gibi oluyor.
Hocam trainer daki araçlarımı çağırıyorsunuz yoksa kendiniz mi araç kuruyorsunuz ?! Trainer yani mod menü kurarken Menyoo öneririm her zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı