GTA 5 Online araba satmak

ı love you

Hectopat
Bende GTA 5 Premium var. O yüzden bzı arabalar bedava. Bu arabalardan sonsuz alabiliyor muyuz yoksa bir sınırı var mı? Yoksa benim aklıma şöyle bir şey geldi. Los santon Customs'a gidince en aşağıda "sell vehicle" diyor. Ben arabalardan 10 tane alıp hepsini satabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını bende yaptım.Bir sürü beleş araba satmıştım. :d

araba yok olduğunda tekrar alabiliyoruz.
Beleş arabayı nasıl satabiliyorsun, açıklar mısın? Yolda NPC'nin arabasından bahsetmiyorum. Bedava aldığın arabadan bahsediyorum.

Bende GTA 5 Premium var. O yüzden bzı arabalar bedava. Bu arabalardan sonsuz alabiliyor muyuz yoksa bir sınırı var mı? Yoksa benim aklıma şöyle bir şey geldi. Los santon Customs'a gidince en aşağıda "sell vehicle" diyor. Ben arabalardan 10 tane alıp hepsini satabilir miyim?

Evet istediğin kadar alabilirsin istersen tüm garajı aynı bedava araç ile doldur ama satarken 0 dolara satılıyor.

Modifiyeciye gittiktek sonra menüde sell yazıyor zaten. Bas ve sat. Ama, her 30 dakikada bir araba satabilirsin.
Bedava aldığın aracı parayla satamazsın. Modifiye ettikten sonra satabilirsin ama o da modifiyeye harcadığın paranın %40 civarı olarak döner sana.

Oyunda bedava olan araçları para karşılığı satamazsın. Kaldı ki geçici süreyle verilen bedava araçlar ve podiumdan aldığın araçlar bile 0$ karşılığında satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı