GTA 5 Online araba satmak

Buradan başlayabilirsin, aşağıdaki diğer rehberlerden devam edersin.

Öncelikle şunu bi' kavra; GTA:O 2-3 dakika oynayıp zengin olup onu bunu alıp bir daha yüzüne bakmayacağın bir oyun değil. Online kısaca oturup çar kasma oyunu, zevk almak ve bir şeyler elde etmek istiyorsan oturup adam gibi oynaman lazım. Kısa sürede hiçbir şey elde edemezsin.
Ama 1-2 kişiyle de ortam kurdun mu kalkamazsın zaten başından.

GTA Online'da çabuk para kazanmak diye bir şey yok. Günler hatta haftalar bile sürebiliyor biriktirmek. Yani bekleyeceksiniz.
Bir de GTA Online Guide: The Best Selling Cars & Vehicles, Ranked by Highest Resale Price - GTA V & GTA Online Vehicles Comparison - GTA V & GTA Online Vehicles Database & Statistics - Grand Theft Auto V bu linkte Los Santos Customs'da satabileceğiniz arabaların fiyat listesi bulunuyor. Gerçek hayatta 48 dakikada bir araba satabilirsiniz. Damlaya damlaya göl olur. :)

Saç-sakal ve kıyafet harcamalarından da kaçının. Çok para gidiyor.

Kusura bakmayın ama bende sell yok.
GTA Online'da çabuk para kazanmak diye bir şey yok. Günler hatta haftalar bile sürebiliyor biriktirmek. Yani bekleyeceksiniz.
Bir de GTA Online Guide: The Best Selling Cars & Vehicles, Ranked by Highest Resale Price - GTA V & GTA Online Vehicles Comparison - GTA V & GTA Online Vehicles Database & Statistics - Grand Theft Auto V bu linkte Los Santos Customs'da satabileceğiniz arabaların fiyat listesi bulunuyor. Gerçek hayatta 48 dakikada bir araba satabilirsiniz. Damlaya damlaya göl olur. :)

Saç-sakal ve kıyafet harcamalarından da kaçının. Çok para gidiyor.
sell yok
Buradan başlayabilirsin, aşağıdaki diğer rehberlerden devam edersin.

Öncelikle şunu bi' kavra; GTA:O 2-3 dakika oynayıp zengin olup onu bunu alıp bir daha yüzüne bakmayacağın bir oyun değil. Online kısaca oturup çar kasma oyunu, zevk almak ve bir şeyler elde etmek istiyorsan oturup adam gibi oynaman lazım. Kısa sürede hiçbir şey elde edemezsin.
Ama 1-2 kişiyle de ortam kurdun mu kalkamazsın zaten başından.
sell yok
Diyorsun ki ben dolandırıldım. Hem de bedavaya.
sell yok
@Walter White1 Dolandırılmakla alakası yok. Oyun bunu gerektiriyor.
sell yok
İmkansız, ben çarktan 1,2M değerinde araç çıkarmıştım satmaya gittim 0 dolar yazıyordu.
sell yok
Bende GTA 5 Premium var. O yüzden bzı arabalar bedava. Bu arabalardan sonsuz alabiliyor muyuz yoksa bir sınırı var mı? Yoksa benim aklıma şöyle bir şey geldi. Los santon Customs'a gidince en aşağıda "sell vehicle" diyor. Ben arabalardan 10 tane alıp hepsini satabilir miyim?
sell yok

Son düzenleme:

Geri
Yukarı