Gta 5 Online Araba Kaybolması

RoccO35

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Dün aldığım Zentorno isimli aracı yolda bırakmıştım.Arabama geri binmek istediğimde malesef arabamı bulamadım. Garaja baktım telefondan sigortayı aradım polis yerine baktım bir türlü bulamadım lütfen yardımcı olun.

Birde garajımın yeri kendi kendine değişti kendi garajım başka bi garaj oldu.

Acil cevap lutfennnnnnn

Hesabı iki kişi mi kullanıyorsunuz?
Sigorta için Mors Mutual Insurance'ı arayacaksın. Garaj değişme durumu şu şekilde olabilir, başka bir mülk alırken sana diğer mülkü satıp yeni mülkü al yada satmadan yeni bir mülk al diye iki seçenek sunar, ilkini seçtiysen dediğin olur.

Hesabı 2 kişi kullanmıyorum.
Sigorta için zaten orayı aradım ama Zentorno'yu göstermedi. Yeni bir mülkde satın almadım çünkü 734 bin dolar vardı. Zentorno aldım ve param bitti 1 gün geçti arabayı kullandım ve sonra arabamı geri alamadım başka çözüm yolları varmı acaba ?

Garajın limitini doldurma. Garaj doluysa kaybolan araç çıkmayabilir. Garajdan önemsiz bir araç çıkar Custom da sat sonrasında Mors Mutual ı aramayı dene.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı