GTA 5 Online arkadaş arıyorum

Son düzenleme:
Selam, 13 yasindayim GTA 5'i zamaninda Epic Games'ten bedavaya almistim... Arkadas veya ekip ariyorum.

Selam, 13 yasindayim GTA 5'i zamaninda Epic Games'ten bedavaya almistim... Arkadas veya ekip ariyorum.

Discord var.

Discord var.

GTA V'i Epic Games'ten bedavaya almıştım, sadece 1 tane arkadaş bulabildim. Yaşım 13. bulduğum arkadaşım da her zaman aktif değildi. Eğer oynamak isteyen varsa oyundaki adım: Metehantr59, Discord adım: 𝕄𝕖𝕥𝕖𝕙𝕒𝕟𝕋ℝ𝟝𝟡#9142.

Yaş fark etmez, saygılı olsun yeter. Gelin heistler yapalım, playlistler yapalım. Gelirseniz sevinirim. 🙂 hee bu arada RP de yapabiliriz ama ben hiç oynamadım RP.

Selam bende 13 yasindayim istersen girelim Discord'un yanlış galiba eger istersen sen beni ekle yasharahmed00#1120
selam eger ki bi sakincasi olmassa bende girebillir miyim ekibe 13 yasindayim buyugumu buyuk kucugumu kucuk bilirim.
Evet ekip hala açık.

Son düzenleme:
Merhaba ekip arkadaşı arıyorum PC'den GTA 5 Online DC! Smorq#6183
GTA V'i Epic Games'ten bedavaya almıştım, sadece 1 tane arkadaş bulabildim. Yaşım 13. bulduğum arkadaşım da her zaman aktif değildi. Eğer oynamak isteyen varsa oyundaki adım: Metehantr59, Discord adım: 𝕄𝕖𝕥𝕖𝕙𝕒𝕟𝕋ℝ𝟝𝟡#9142.

Yaş fark etmez, saygılı olsun yeter. Gelin heistler yapalım, playlistler yapalım. Gelirseniz sevinirim. 🙂 hee bu arada rp de yapabiliriz ama ben hiç oynamadım rp.

Geri
Yukarı