GTA 5 online banın erken kalkması

yusuf_114

Hectopat
Yer
Türkiye İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise 2. Sınıf Öğrencisi
Arkadaşlar ben 25.11.2017 (1 yıl) tarihine kadar ban yemiştim para+level hilesi yaptığım için. 16.05.2017 11.00 gibi canım sıkıldıgı için GTA girmek istedim girdikten 5 dk sonra canım sakıldı ve bi onlinedeki banıma bir daha bakıyım dedim. Online'ye girdiğimde ''You Are Attempting to Access GTA ONLINE Server with an Altered version'' sorununu aldım ve youtubeden izlediğim bir videoda dinput8.dll dosyasını silip düzeldiğini gördüm aynı işlemi yaptım. Oyuna girdiğimde GTA onlineye en baştan başlattı karakterimi falan kurdum sıkıntısız bir şekilde oynuyorum. Sizce neden böyle bir şey olmuş olabilir. Rockstar games anlarsa sınırsız ban atar mı ve de dinput8.dll ile ilgili bir şey olabilir mi?

271590_screenshots_20170518094900_1.jpg

Qaq2Ny.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Banına ne kadar süre kalmıştı
Metni hiç okumadın galiba. 25.11.2017 tarihine kadar diyor. Muhtemelen senin yediğin ban sadece o karakter içindi. Başka karakter açtığın için o banın etkisinin olacağını sanmıyorum. Aynısı arkadaşımın başına geldi ve hiçbir sıkıntı olmadı.

Banına ne kadar süre kalmıştı.

Banım 2017'nin son günlerinde açılcaktı.

Metni hiç okumadın galiba. 25.11.2017 tarihine kadar diyor. Muhtemelen senin yediğin ban sadece o karakter içindi. Başka karakter açtığın için o banın etkisinin olacağını sanmıyorum. Aynısı arkadaşımın başına geldi ve hiçbir sıkıntı olmadı.

Öyle bir şey olamaz o bandan sonra çok denedim girmeyi.

Bence ban erken kalktı senin ticket vs. yollamış mıydın ? Bazen oyundaki yetkililer kaldırıp yeniden aktif ediyor belkide seni haklı görüp kaldırmışlardır. Önemli olan ise iyi eğlenceler. :)

Bence ban erken kalktı senin ticket vs. yollamış mıydın? Bazen oyundaki yetkililer kaldırıp yeniden aktif ediyor belki de seni haklı görüp kaldırmışlardır. Önemli olan ise iyi eğlenceler. :)

Evet ilk yememde yollamıştım ama geri kaldırmıyacağız gibisinden konuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı