GTA 5 Online başıma hile musallat oldu

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Arkadaşlar iyi geceler rahatsız ediyorum ama şu an başımda çok saçma ve karaktersiz şeyler yapan biri var. GTA 5 Online oynarken odalardan birine girdim adamın biri bana taktı. Arabamı aldı gitti bende getir dedim dalga geçti. Küfür ettim doğal olarak haliyle benim karakterin kafasına TV koyuyor, arkasına bayrak bacaklarına roket gibi şeyler bulunduğum odayı da değiştirdim sonuç 0 başka odaya geçsem de geliyor, buluyor beni şaka gibi onu da geçtim görevleri yapmama oyunu oynamama engel oluyor. Üstüne üstün en bomba yeri burası benim oyunumu kapatabiliyor. Kaç defa dalga geçti bir şey git masaüstüne deyip küfür edip oyunu kapattı. Ekran masaüstüne döndü yine gece gece ben bununla nasıl baş edeceğim sonra oyuna girdiğim zaman da mutlaka yapar. Ne yapacağım ben böyle yardımcı olabilecek yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Slats, sunucu değiştirmek de işe yaramıyorsa oyunu kapatın ve başka bir zaman oynayın, eninde sonunda vazgeçecektir.

Başka çare de kalmadı zaten sanırım.
Yardımcı olmaya çalışıp vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

bende bu hilelerden bıktım oynamayı bıraktım en son kafese felan giriyordu karakter durduk yere evimin içinde üstelik uzun zamandır GTA Online girmedim sanırım epic games oyunu ücretsiz dağıttıktan sonra hileci sayısı bir hayli fazla

Arkadaşlar iyi akşamlar ben dündüz GTA 5 Online da rahat rahat takıldım az önce yine geldi o hileci eleman rapor attım bu sefer hemen raporluyor musun yazdı bana ben cevap yazmadım arkasından da ben adminim yazdı küfür yazıp kaydırdı oyunu kapattı yine ben bu adamı bloklasam kurtulamaz mıyım ya.

Arkadaşlar iyi akşamlar ben dündüz GTA 5 Online da rahat rahat takıldım az önce yine geldi o hileci eleman rapor attım bu sefer hemen raporluyor musun yazdı bana ben cevap yazmadım arkasından da ben adminim yazdı küfür yazıp kaydırdı oyunu kapattı yine ben bu adamı bloklasam kurtulamaz mıyım ya.

Kardeşim tesadüfen yine denk gelmişsin o adamla. Onu bloklasan bile kurtulamazsın. O kişi benim kullandığım hilenin aynısını kullanıyormuş. Ama yemin ederim ki ben sportmen dışı milleti trollemiyorum maksat illegal olarak kendi içimde adminlik yapıyormuş hissiyatı verdiriyorum. Mesela birisi birisini trollediği zaman ona musallat oluyordum onun dışında kendi halime takılan bir insanım. Büyük ihtimal seninle iyi bir uğraşmış en sonunda seni serverdan kickleyip oyununu kapattırmış. Bu hileyi biliyorum. Kötü niyetli kişillerin eline geçince kanser ediyorlar adamı.

Yeni konular

Geri
Yukarı