GTA 5 Online geç açılma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

system32exec

Hectopat
İşlemci: AMD Ryzen™5 3600 soket AM4 + Wraith Stealth 3.6GHz - 4.2GHz 32MB 65W 7nm.
Anakart: Gigabyte B450 GAMING X AMD B450 socket AM4 Ryzen™ DDR4 2933MHz USB 3.1.
Ekran kartı: Sapphire Radeon™ RX 5700 XT Nitro+GDDR6 8 GB 256Bit AMD Radeon RGB.
RAM: 16 GB DDR4 3200 MHz t-force Delta RGB black 8gbx2.
Kasa: Corsair Carbide serisi SPEC-05 550W midt ATX.
SSD: Toshiba OCZ 480GB TR200 serisi SATA 3.0 SSD.

Bilgisayar özellikleri yukarı da belirttiğim gibi. Orijinal Steam versiyondur ve SSD üzerine kuruludur. İnternet hızım da gayet iyi olmasına rağmen, yükleme ekranı bayağı uzun sürüyor ve oyun için de görevlere girerken de aynı şekilde. Sorun nedir anlayamadım. Windows 10 Home kullanıyorum o da orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Online'dan bahsediyor iseniz normal. Herkes çok fazla bekliyor sizden kaynaklı değil.

MP510 m.2 NVMe ssd kullanıyorum ve 24mbps de internet var ve offline dan online a girmek direk online a girmeye göre 5dk fark açıyor, o yüzden ilk offline a daha sonra online a girmeniz daha doğru olacaktır. Şuan galiba son bir kaç gündür zaten sıkıntı var sunucularda biraz geç açılıyor garaj falan.

5-10 dk sürebiliyor malasef. Şu Rockstar oyunlarının çevrim içi modları ile çevrim dışı modları arasında neden bu kadar fark var anlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı