GTA 5 Online girince kasıyor

İşletim sistemi
Windows XP
Merhaba. Ben GTA 5'te Online girdiğim zaman oyun çok kasıyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Orta ayarlarda oynuyordum. İlk oyuna başladıktan 5 10 dk sonra kasmaya başlıyor. Düşüğünde düşüğüne çektim, yine oyuna başladıktan 5-10 dk sonra kasmaya başlıyor. Offline'da hiç sorun çekmiyorum ama Online'da nedense böyle oluyor. Yardım eder misiniz?

Merhaba. Ben GTA 5'te Online girdiğim zaman oyun çok kasıyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Orta ayarlarda oynuyordum. İlk oyuna başladıktan 5 10 dk sonra kasmaya başlıyor. Düşüğünde düşüğüne çektim, yine oyuna başladıktan 5-10 dk sonra kasmaya başlıyor. Offline'da hiç sorun çekmiyorum ama Online'da nedense böyle oluyor. Yardım eder misiniz?

Donanım özelliklerinizi yazabilir misiniz?

Donanım parçalarınızı yazar mısınız?
Online'da CPU'ya yüklendiği içindir büyük ihtimalle.

Sistem özelliklerim
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 bit
İşlemci: AMD A10-9620P RADEON R5, 10 COMPUTE CORES 4C+6G (4 CPUs), ~2.5GHz
Bellek: 8192MB RAM
DirectX sürümü:DirectX 12
Ekran kartı: AMD Radeon R5 Graphics

önemli olanları yazdım başka hangilerini yazamaı söylerseniz yazarım

Yeni konular

Geri
Yukarı