GTA 5 Online hile sonrası hesap sıfırlandı

Yanlız bi server da sabah saatleri yaparsan bir şey olmuyor demişti arkadaşım 2 sene önce 600M basmıştım 64m kaldı şuan yakalanmadım ama umarım ban yemem bende .d . Umarım en kısa sürede eski tadında oynayabilirsin oyunu dostum : ) .

Türkiye'de hilesiz oynayan kişi sayısı çok az. Bunun yarısı youtuberlar diğer yarısıda hile değil alın teri diyenler. Peki geri kalanı? Geri kalanın neredeyse tamamı çocuk ve hile kullanıyorlar. Sen emeğinle yapsan bile birkaç tane hile yapan çocuk gördükten sonra canın sıkılıyor. Aynı şekilde ruh halinede bağlı. Kötü bir bilgisayarın varsa neden oyundan zevk almak varken gidip iş yapasın ki. İtiraf ediyorum bende hilesiz para kazanmaya çalıştım. Ama yanıma birkaç tane çocuk güzel arabalarıyla gelip beraber takılalım mı deyince altındaki güzel arabalara imrenmemek elde değil. Bilgisayarımda kötü olduğu için madem bende oyundan zevk almayı seçtim. Ayrıca düşük leveli olan oyuncuları özellikle hedef tahtası olarak kullanan KD oyuncuları ve grieferlar var. Tüm emeğinin boşa gitmesi bir oppressor ve bir rokete bağlı. Eminim hile kullananlarda oyuna kendi hakkımla para kazanırım diye başlamıştır ama en kibar şekliyle bir tane şeref yoksunu oppressor ile gelip emeğini patlatmıştır. Ayrıca sadece Türkiye'de değil. Dünya genelinde hile yapanların sayısı hakkıyla oynayanların 2-3 katı. O sebepten ötürü tavsiye edelim diye bir şey yok hile herkesin elinin altında.

Korsan oyun nasıl hırsızlıksa bu da hırsızlıktır. Başkasının emeğini çalmaktır.

üşenmeyle vs alakası yok arkadaşsız bir no-lifer değilim oyunda 160 saatim var ve oyuna hardcore bağlanmadan bu sürede bu kadar seviyeye ulaşabilmek kolay, arkadaşlarımla beraber oynuyoruz hem vakit geçiyor hem de online heistlar hikaye modundan bence daha iyi üstelik kendi emeğinle kazandığın için boşluk da hissetmiyorsun, ayrıca yeri geldiğinde ben de onu bunu patlatıyorum ama grieflemek için değil adam gunrunning yapıyor vs. ayrıca öyle başkasının arabasına imrenmek falan ne alaka oyunu zaten indirimli haldeyken ek paketle normal halinden daha ucuza alıyorsun grotti turismo falan bedava veriyor oyun sana. varoş musun anlamadım.

Boş yapma herkes senin gibi arkadaşlarıyla oynayamıyor.
üşenmeyle vs alakası yok arkadaşsız bir no-lifer değilim oyunda 160 saatim var ve oyuna hardcore bağlanmadan bu sürede bu kadar seviyeye ulaşabilmek kolay, arkadaşlarımla beraber oynuyoruz hem vakit geçiyor hem de online heistlar hikaye modundan bence daha iyi üstelik kendi emeğinle kazandığın için boşluk da hissetmiyorsun, ayrıca yeri geldiğinde ben de onu bunu patlatıyorum ama grieflemek için değil adam gunrunning yapıyor vs. ayrıca öyle başkasının arabasına imrenmek falan ne alaka oyunu zaten indirimli haldeyken ek paketle normal halinden daha ucuza alıyorsun grotti turismo falan bedava veriyor oyun sana. varoş musun anlamadım.

Ben ilk çıktığından beridir oynuyorum o zamana kadar ek paket diye bir şey yoktu o yüzden lütfen boş yapma.

Ben ilk çıktığından beridir oynuyorum o zamana kadar ek paket diye bir şey yoktu o yüzden lütfen boş yapma.
bahsettiğim ek paket "shark card" ve bu şey oyuna 14 Nisan 2015'te eklendi konuşma bence çünkü konuştukça batıyorsun xd. Hem hileyi savunuyorsun hem de haksız olduğun halde verecek cevabın olmadığı için "boş yapma" ad hominemine sığınıyorsun, acizce sadece.

Al bak bu da kanıtı. Gözünün önündekini anlamakta zorlandığın aşikar, zorlanırsın diye ekstra önlem almak durumunda kaldım anlaman için.

Dosya Ekleri

• Kanıt.jpg
    Kanıt.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 77
bahsettiğim ek paket "shark card" ve bu şey oyuna 14 Nisan 2015'te eklendi konuşma bence çünkü konuştukça batıyorsun xd. Hem hileyi savunuyorsun hem de haksız olduğun halde verecek cevabın olmadığı için "boş yapma" ad hominemine sığınıyorsun, acizce sadece.

Al bak bu da kanıtı. Gözünün önündekini anlamakta zorlandığın aşikar, zorlanırsın diye ekstra önlem almak durumunda kaldım anlaman için.

Ben sana PC versiyonu dediğimi hatırlamıyorum. Öyle mi dedim?

Arkadaş altı üstü para hilesi yapacaktık niye bu kadar öfkelisiniz ki ? Elemanın teki sıfır ban riskiyle 100m'i 10TL'ye satıyor.Yani oyunu oynayanların %90'ı uğraşarak yapmıyor sonuçta bu paraları. Boşuna burada emekle ve uğraşarak vs. hikayeleri yazmayın.

Niye saldırdınız ya durduk yere adama gidin Rockstar'a saldırın oyun hileden geçilmiyor adam beni kafese koyuyor oyun zevkimin içine ediyor her türlü hile desen var ama başkası para hilesi yapınca saldırıyorsunuz cidden inanılmazsınız.

Arkadaş altı üstü para hilesi yapacaktık niye bu kadar öfkelisiniz ki ? Elemanın teki sıfır ban riskiyle 100m'i 10TL'ye satıyor.Yani oyunu oynayanların %90'ı uğraşarak yapmıyor sonuçta bu paraları. Boşuna burada emekle ve uğraşarak vs. hikayeleri yazmayın.
Zaten insanlar da bu yüzden öfkeli, oyuna vaktini harcayarak gelişen bir insan başka birisini sadece bir program yükleyerek kendini geçtiğinde normal olarak sinirlenir. Herkesin hile yaptığını veya para kazanmanın çok zor olduğunu söyleyerek kendinizi savunmaya çalışmışsınız, herkesin hile yapması sizi de hile yapmaya zorlamaz. Oyunda para kazanmanın zorluğu da Rockstar ın oyunda biraz emek vererek gelişilmesini istemesidir, eskiden başka oyunlarda 1 item için günlerce uğraştığımı hatırlıyorum ama bu beni hile yapmaya sürüklemedi (GTA V oynamadığım için para kazanma zorluğunu tam olarak bilmiyorum fakat düşüncem bu yönde)

Arkadaşlar GTA 5 Online'da hile yaptığım için hesabim sıfırlandı para duruyor fakat ev yok. M tuşuna bastım ev lokasyonu da yok. 5 levelde tüm görevler açılıyor muydu? Çünkü şu an hiçbir göreve giremiyorum.

Umarım hesabın açılmaz.Hile yapmışsın bir de buraya hile yaptığını yazıp önerilerimizi dinlemeye geliyorsun. Böyle yüzsüzlük görmedim.

Geri
Yukarı