GTA 5 Online hileci admin beni oyundan atıyor

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Arkadaşlr bir hileci nasıl admin olabiliyor ya? Sürekli oyundan atıyor beni kendim invite only session girdim. Orada tektim modifiyecide araba ayarlarken geldi yine "s. A" yazdı. Beni oyundan attı güya adminmiş. Boşuna raporlama adminim işe yaramaz vs. dedi ne yapacağım ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlr bir hileci nasıl admin olabiliyor ya? Sürekli oyundan atıyor beni kendim invite only session girdim. Orada tektim modifiyecide araba ayarlarken geldi yine "s. A" yazdı. Beni oyundan attı güya adminmiş. Boşuna raporlama adminim işe yaramaz vs. dedi ne yapacağım ben?

Kurtuluşu yok hocam fek nick değiştirip farklı biri zannettirebilirsin sadece.

Adminlikle alakası yok. Rockstar'la iletişime geçin, belki yardımcı olurlar. Ve mümkünse elinizde birkaç tane ekran kaydı ve ekran görüntüsü olsun.

Bir hilecinin admin olacağını düşünmüyorum, siz rockstar ile iletişime geçin eğer geri dönüş yaparlarsa admin olması da bir işe yaramaz banlanır.

Adminlikle alakası yok. Rockstar'la iletişime geçin, belki yardımcı olurlar. Ve mümkünse elinizde birkaç tane ekran kaydı ve ekran görüntüsü olsun.

Keşke o kadar kolay olsa gelmesi ile oyunun kapanması bir oluyor zaten.
Bir hilecinin admin olacağını düşünmüyorum, siz Rockstar ile iletişime geçin eğer geri dönüş yaparlarsa admin olması da bir işe yaramaz banlanır.

Elimde belge yok ki.
Sana musallat olmuş. İsmini değiştirmeyi dene.

Onu nasıl yapabilirim?

Bir süre oyuna girme ismini istersen değiştirebilirsin fakat sakın raporlama bence çünkü hileci seni banlatma ihtimali var spam ile. Rockstar Support'a gönderebilirsiniz SS alıp mutlaka ilgileneceklerdir.
Türkçe dil desteği bile olmayan oyunda Türkçe admin gülünç :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı