Steam GTA 5 Online alınır mı?

Online ayrı olarak satılmıyor.
GTA 5'i satın aldığınızda hem hikaye modu hem online modu geliyor.
Arkadaşlarınız var ise Online modundan zevk alırsınız diye düşünüyorum.
aynen
GTA Online eğer tek başınaysanız birkaç modları var. Moddan kastım yarış tipleri olsun, 2v2 silahlı savaş gibi (isimlerini bilmiyorum) modları var. Heist görevleri var. Rockstar'ın kendi görevleri var. Ayrıca kendiniz de yarış haritası yapabiliyorsunuz. Oynayanların oylamasına göre değerlendiriliyor. Başarılı olursa kalıcı oluyor vs. Ancak dediğim gibi tek iseniz sürekli aktif olarak oynayacağınızı zannetmiyorum.

Hile olayına gelirsek, evet hile mevcut. Yapanlara da her gün olmasa da haftada 1-2 kez denk gelirsiniz. Hile yapanı gördüğünüzde farklı bir servera geçiş yaparsınız.

Artılarından birisi arkadaş ortamının olması. Çok aktif olmamama rağmen çinden avrupadan falan listemde epey arkadaş var. Onların online olduğunu görünce serverına girip birlikte vakit geçirebilirsiniz.

Oyunun bana göre tek dezavantajı bağlantısı. Ping yüksek oluyor. Ara sıra serverdan düşebiliyorsunuz, veya görev sonrası bağlanamıyorsunuz. HDD veya SSD fark etmiyor. İki türlü denedim, sonuç aynı.

edit: alınır veya alınmaz demeyeceğim. GTA, seri olarak kaliteli bir yapıt. Sevdiğim için ve arada bir girip kısa süreli de olsa eğlenebildiğim için ben aldım. Hiç pişman değilim. Onca sıkıntısına rağmen halen daha severek oynuyorum.
teşekkürler bu oyunu istiyorum ah bi indirime girse :)

Ben oynuyorum arada sırada girip tek başıma takılıyorum değişik şeyler deniyorum, yarış falan olursa onlara katılıyorum, heist görevleri yapıyorum gayet zevk alıyorum ama freemode üzerinde fazla takılmıyor. Hele araba sürmeye kalkamıyorsun. Uçan motor var sanki Hydra. Adam patlatıyor seni anında. Pasif moda geçiyorsun zevk alınmıyor. FiveM moduna da girebilirsin.

Ben oynuyorum arada sırada girip tek başıma takılıyorum değişik şeyler deniyorum, yarış falan olursa onlara katılıyorum, heist görevleri yapıyorum gayet zevk alıyorum ama freemode üzerinde fazla takılmıyor. Hele araba sürmeye kalkamıyorsun. Uçan motor var sanki Hydra. Adam patlatıyor seni anında. Pasif moda geçiyorsun zevk alınmıyor. FiveM moduna da girebilirsin.
fivem mod biliyorum ama oyun bozulur diye korkuyoum :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı