GTA 5 Online için para ne kadar önemli?

Ahmetcan Ay

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Oyunu bugün satın aldım singleplayer oynadım fakat online hakkında hiçbir bilgim yok. Para oyunda neyi ifade ediyor? Neler olmazsa olmaz? Bana yardımcı olur musunuz?

Emek vererek yapmaya çalışırsan 1-2 yılını alacaktır. En fazla kullanılan araç Oppresor MK2 yaklaşık 3M$. Onu modifiye etmek 2M$. Ya oyuna para yatıracaksın. Ya emek vermeye çalışacaksın. Ya da 3. parti yazılımlar. (Ban riskin çok yüksek. Önermem).

Online’da düzgünce bir şeyler yapabilmek çok zor ve çok ciddi çaba gerektiriyor. Her şey ateş pahası. Spor arabalar kısmında arabalar milyon küsürlerde. Para yatırarak bile zor.

Para hilesi yapmadan oyunda iyi bir yere yükselmen imkansız. Ama eğer seninle oynayabilecek 3 arkadaşın daha varsa durum başka. Eğer hesabına para cukkalamak istersen sana yardımcı olabilirim. steam hesabımı ekle.

Son düzenleme:
Gta online için geç kalmışsınız.
Sunucular hile kaynıyor.
Herkes "CheatEngine" ile hile yaparak para veya level kasıyor.(Youtube'da sayısız video mevcut)
Derseniz ki ben hile yapmayacağım, o zaman heist görevleri ile para kasabilirsiniz.(Sıkılmanıza, soğumanıza sebep olabilir)
"CheatEngine" ban yemenize pek sebep olmaz, lakin birileri report ederse o zaman ilgileniyor.
(3 hesabımda herhangi şekilde ban durumu söz konusu değil)

Ben de bir hatırlatma yapayım. Hile yaptığınız taktirde 2 şansınız var. İlk yasaklama yanılmıyorsam 15 gün, 2. Yasaklama 30 gün sonra bitiyor. 3.de kalıcı yasaklanıyorsunuz.

Ben de bir hatırlatma yapayım. Hile yaptığınız taktirde 2 şansınız var. İlk yasaklama yanılmıyorsam 15 gün, 2. Yasaklama 30 gün sonra bitiyor. 3.de kalıcı yasaklanıyorsunuz.
Rockstar artık hilelere bir şey yapmıyor. 5 farklı programla malum işi yaptım hala oynuyorum. Hatta arkadaşlarıma da yaptım onlarda oynuyor. Yanlış anlaşılmasın hileye yönlendirmiyorum sadece Rockstar bu hilelere bir şey demiyor artık.

Emek vererek yapmaya çalışırsan 1-2 yılını alacaktır. En fazla kullanılan araç Oppresor MK2 yaklaşık 3M$. Onu modifiye etmek 2M$. Ya oyuna para yatıracaksın. Ya emek vermeye çalışacaksın. Ya da 3. parti yazılımlar. (Ban riskin çok yüksek. Önermem).
Şuana kadar perma ban yiyen pek duymadım. 1 trilyon yakın para kastım arkadaşım ise 10 Trilyon kastı ban falan yemedik :) Eğer oturaklı yaparsa hiç bir şey olmaz. Tabi 1 Trilyon oturaklı bir para değil. 200 milyon falan kafidir.
Bu arada hileye falan yönlendirmiyorum yanlış anlaşılmasın :) Eğer tek oynayacaksa para kasması çok zor olacaktır.

Oyunu iki kişi oynayacağız stunt vb. aktiviteler için aldık oyunu aslında bakarsanız ve birde bu aralar moda olan RPG modu için satın aldık. Bir sorum daha var. Ben oyunu singleplayer'da bitirdim. Full save yüklesem herhangi bir problem olur mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı