GTA 5 Online ilk görevde araba alacak para yok

Litovka

Zeptopat
Daha fazla  
Steam üzerinden GTA 5 Online'ı sıkıntısız bir şekilde aldıktan sonra oyuna girdim. Ardından karakter oluşturdum, birkaç yarış yaptırdıktan sonra beni oyuna bıraktı. Lamar ile birkaç görev daha yaptıktan sonra beni Simeon aradı. Ardından Los Santos Tuners garajına gittim ve benden araba almamı istedi ama sorun şu ki garajda satılan araçlar çok pahalıydı. O yüzden param yetmiyordu ve de bende satılan sadece 3 araba var. Onlarla da test sürüşü yapabiliyorum. Çözümü bilen varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden GTA 5 Online'ı sıkıntısız bir şekilde aldıktan sonra oyuna girdim. Ardından karakter oluşturdum, birkaç yarış yaptırdıktan sonra beni oyuna bıraktı. Lamar ile birkaç görev daha yaptıktan sonra beni simeon aradı. Ardından Los Santos tuners garajına gittim ve benden araba almamı istedi ama sorun şu ki garajda satılan araçlar çok pahalıydı. O yüzden param yetmiyordu ve de bende satılan sadece 3 araba var. Onlarla da test sürüşü yapabiliyorum. Çözümü bilen varsa yazarsa sevinirim.

O istediği arabaları sokakta bulup ona getireceksin sanırsam.

Steam üzerinden GTA 5 Online'ı sıkıntısız bir şekilde aldıktan sonra oyuna girdim. Ardından karakter oluşturdum, birkaç yarış yaptırdıktan sonra beni oyuna bıraktı. Lamar ile birkaç görev daha yaptıktan sonra beni simeon aradı. Ardından Los Santos tuners garajına gittim ve benden araba almamı istedi ama sorun şu ki garajda satılan araçlar çok pahalıydı. O yüzden param yetmiyordu ve de bende satılan sadece 3 araba var. Onlarla da test sürüşü yapabiliyorum. Çözümü bilen varsa yazarsa sevinirim.

Yoldan zentorno falan bulun ve Los Santos Garaj'da satın. Para kazanmak için yani. Anlattığınız görevi bilmiyorum.

Görev gereği böyle bir şeye zorunlu tutuyor mu bilmiyorum ama zorunda olmamanız lazım oradaki arabalar zaten çok pahalı şu an için 2X ya da 3X etkinliklerinden para kasmanız lazım ev alıp heist yaptıktan sonra falan böyle arabalr alabilirisiniz.
Şimdi 1 saat oyunun açılmasını bekleyeceğim fakat SS atacağım.

Bekliyorum merak ettim. Böyle bişey varsa 400 saat online olan oyunu bırakmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı