GTA 5 Online kaynak izleyicisi glitchi bilgisayara zarar verir mi?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikli glitch neden yapıldığını söyleyeyim. GTA 5 Online LS car Meet'te ödül arabası var. M'ye basıp menüden LS car meete girince o aracı nasıl alacağımız hakkında bilgi veriyor. Örneğin "5 kere ilk 3'e gir gibi." bu görevi yaptıktan sonra arabayı alıyoruz. Fakat bazıları için ilk 3'e girmek falan zor oluyor.

Bu linkini bıraktığım videoda yarış başlayınca Görev Yöneticisi'ni açıyor ve ardından kaynak izleyicisini açıp GTA 5'i de bulup oyunu askıya alıyor. 10 saniye sonra askıdan çıkartıp işlemi sürdür diyor. Böylelikle oyunda sadece biz kalıyoruz ve yarışı bitirince örnek verdiğim görevdeki 1/5 oluyor. Anlatırken biraz kötü kötü ve yazım kurallarına dikkat etmeden yazmış olabilirim. Siz videoyu izlerseniz daha iyi anlayabilirsiniz. Sorum ise bu bahsettiğim glitch ekran kartına, işlemciye vs. zarar verir mi veya ömrünü azaltır mı?

Çok benzer bir yöntemi Public Online lobilerinden Private'e geçmek için kullanıyorlar diye biliyorum. Ban sebebi midir bilmiyorum ama sisteminize zararı olmaz.

Bunu bir süre boyunca ben de düşündüm.
Ama henüz bir araştırma yapmadım.
Pek bir sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı