GTA 5 Online nasıl para kasılır?

Merhabalar, direkt konuya gireceğim; GTA 5 Online'da en hızlı nasıl para kasabilirim? 3 arkadaşım ile heist yapıyoruz fakat çok zor ve verdiği para az. Oyunda herkesin deli gibi parası var. Bunların arasında hile ve oyuna para yatıran çok var biliyorum fakat hepsi mi böyle?
Amazon Prime ile 1.000.000 dolara kadar çıkabilirsin.

Kosatka minimum 2 milyon, sparrow da 1.8 milyon. Füze takarsan 300k gibi bir fiyat ödüyorsun ama kesinlikle değiyor o paraya.
Oppressor MK2 ve teleport glitch kullanıyorum. Soygun hazırlığı 25-30 dakika sürüyor. Solo yaptığım için dışarıdaki eşyaları çalmam gerekiyor. Kosatka ile yaparsam sadece çalmam gereken eşyayı çalabilirim. Sonrası için soygunun yapıldığı yerden kaçmam ve diğer eşyaları sonradan çalmam gerekir. Çok fazla zaman aldığından dışarıdan içeriye soygunu yapıyorum.

Merhabalar, direkt konuya gireceğim; GTA 5 Online'da en hızlı nasıl para kasabilirim? 3 arkadaşım ile heist yapıyoruz fakat çok zor ve verdiği para az. Oyunda herkesin deli gibi parası var. Bunların arasında hile ve oyuna para yatıran çok var biliyorum fakat hepsi mi böyle?

Cayo perico heist yapın en az 1.500.000 milyon alırsın.

Cayo perico heist yapın iyi kazan saylarsın.

Cayo perico heist yapabilirsiniz en fazla veren şu an o tüm prepleri yaptıktan sonra replay glitch kullanırsanız tekrar prep yapmanıza gerek kalmaz. Beraber oynayabiliriz istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı