GTA 5 Online perma ban yedim ne yapabilirim?

Weskines

Centipat
Daha fazla  
Önceden Epic Games'in GTA 5 verdiği zaman almıştım oyunu ücretsiz bir şekilde. O zamanlar bilgisayarım kötü olduğu için hesabımı arkadaşlarıma paylaşmıştım fakat bugün girdiğimde Online'den perma ban yediğimi fark ettim. Hesap değiştirme veya herhangi bir yöntemle bu durumu çözebilme şansım var mı?

Önceden Epic Games'in GTA 5 verdiği zaman almıştım oyunu ücretsiz bir şekilde. O zamanlar bilgisayarım kötü olduğu için hesabımı arkadaşlarıma paylaşmıştım fakat bugün girdiğimde Online'den perma ban yediğimi fark ettim. Hesap değiştirme veya herhangi bir yöntemle bu durumu çözebilme şansım var mı?

Perma ban yediyseniz ya siz ya da arkadaşlarınız hile kullanmıştır veya hesaba hile atılmıştır. Hesabınızı güvenliğinden siz sorumlusunuz açıkçası oyun şu anda Steam'de 500 lira hesabımı arkadaşlarımla paylaşmak büyük risk yeni bir Epic hesabı açın oyunu alın veya Steam'den alın başka çözüm yok.

Maalesef, yeniden oynamak için oyunu tekrar satın almanız gerekecek.

Arkadaşınız hatasından dolayı siz cezasını çekeceksiniz o arkadaşla arkadaşlığı bırakın. Oyun Epic de 169 Steam'de 500 :) geçmiş olsun.

Geri
Yukarı