GTA 5 Online tecrubeleriniz nasil?

Bence arkadaş bulmak kolay ama çoğu insan trol. Kendi arkadaşlarınla girebiliyorsan bence tadından yenmez. Orada tanıştığın insan neyin nesidir bilinmez :D

Ha bir de her yerde hile ve trol kaynıyor resmen.
Hile haricinde sıkanlar bir şey değil icabına bakılıyor da hilelere bir şey yapabilmek mümkün olmuyor. Ölse yine iyi ölümsüzlük açıyor adam :D Onun dışında çeşitli şekillerle trolleyip oyunu sana dar ediyor. Mecburen sunucu değiştirmen gerekiyor.
İşin garibi de Rockstar bunlara göz yumuyor. Görse de banlamıyor. Özellikle de Çinlileri. Başkası hile yapsa banlarlar ama bu Çinlilerde ne var anlamadım.

Hile haricinde sıkanlar bir şey değil icabına bakılıyor da hilelere bir şey yapabilmek mümkün olmuyor. Ölse yine iyi ölümsüzlük açıyor adam :D Onun dışında çeşitli şekillerle trolleyip oyunu sana dar ediyor. Mecburen sunucu değiştirmen gerekiyor.
İşin garibi de Rockstar bunlara göz yumuyor. Görse de banlamıyor. Özellikle de Çinlileri. Başkası hile yapsa banlarlar ama bu Çinlilerde ne var anlamadım.

Beni verdiğim paraya pişman ettiler hileler. Dediğim gibi kendi arkadaş çevrenizle oynarsanız keyifli bence... Diğer türlü biraz illallah ettiriyor her şey...

Heist'e adam bulabilmek Çin işkencesi, 4 kişilik görevler söz konusu ise en az 15 dakika beklemeniz gerekiyor. Freeroam ise tek kişilik server da oynamadığın sürece tryhard ve RNG'lerle dolu. İş yapayım derken sizi F16 ile patlatan adamlar.

Heist'e adam bulabilmek Çin işkencesi, 4 kişilik görevler söz konusu ise en az 15 dakika beklemeniz gerekiyor. Freeroam ise tek kişilik server da oynamadığın sürece tryhard ve RNG'lerle dolu. İş yapayım derken sizi F16 ile patlatan adamlar.
Evet, f16' lar :) Biraz sakat adamlar. Uzak durulması gerekir :D Bazıları mal gibi binaya çarpıp düşüyorlar ama, o zaman istediğin kadar vurabilirsin :D Onun haricinde bullet' le havada uçarken vurmayı dene. 2 ya da 3 kere vurduğunda patlar. Soygun olarak kıyamet soygunlarından birini yapsanıza. Yer altından sığınak alıp. 2 kişi de oluyor, 3 de, 4 de. Hem daha zevkliler gibi.
Bana sorarsanız soygun yapmayın derim. Soygunların modası geçti. Çok daha güzel para kazanma yöntemleri var.

Evet, f16' lar :) Biraz sakat adamlar. Uzak durulması gerekir :D Bazıları mal gibi binaya çarpıp düşüyorlar ama, o zaman istediğin kadar vurabilirsin :D Onun haricinde bullet' le havada uçarken vurmayı dene. 2 ya da 3 kere vurduğunda patlar. Soygun olarak kıyamet soygunlarından birini yapsanıza. Yer altından sığınak alıp. 2 kişi de oluyor, 3 de, 4 de. Hem daha zevkliler gibi.
Bana sorarsanız soygun yapmayın derim. Soygunların modası geçti. Çok daha güzel para kazanma yöntemleri var.

Neymiş o yöntemler :p

Neymiş o yöntemler :p
1 - En iyisi. Adversary Mode gibi oyunlara 2x money and RP geldiğinde hemen onları oynamanız. Bununla birlikte hem eğleneceksiniz hem de uzun süreli oynadığınızda hesabınızda bayağı para biriktiğini göreceksiniz.
2 - Sığınakta üretim yapıp satmak. Normal satışta 1 milyon kadar kazanıyorsun. Bunlara da 2x money gelebiliyor. Geldiğinde eder sana 2m.
3 - Bunun yanı sıra MC ve CEO var. MC işinde birden fazla depo alıp hepsinde aynı anda üretim yapabilmektesin. CEO' da ise araba satışları ve rastgele eşya çalmak var. Aynı zamanda hangar da var. Hangarda da eşya çalıyorsun. Oradan da para. Yani anlayacağınız ilk yöntemi saymazsak onun dışında aldığınız bu yerlerin supplies ihtiyacını her daim yüksek tutarsanız siz oyun içerisindeyken birden fazla yerde üretim vs. yapacaksınız. Sırasıyla elbet dolacaklar. Dolanı da hemen satarak paranızı aldıktan sonra yeniden doldurmak. Bunlar olurken sunucu içerisinde arkadaşlarınızla takılabilirsiniz. Ya da ölüm maçı, yarış ve adversary mode (eğlence) yapabilirsiniz. Soygunlar çok ucuz yöntem olarak kalıyor :) En son galiba 2016' da yapmıştım. Paraya ihtiyacım da yok şuan. Yeteri kadar var. Sunucuda başkalarını rahatsız ediyorum. İşlerine çomak sokuyorum :)

Hala oynuyorum sadece heist falan yapıyorum çünkü oppresorle oyunun içinden geçtiler.
1 - en iyisi. Adversary mode gibi oyunlara 2X money and RP geldiğinde hemen onları oynamanız. Bununla birlikte hem eğleneceksiniz hem de uzun süreli oynadığınızda hesabınızda bayağı para biriktiğini göreceksiniz.
2 - sığınakta üretim yapıp satmak. Normal satışta 1 milyon kadar kazanıyorsun. Bunlara da 2X money gelebiliyor. Geldiğinde eder sana 2m.
3 - bunun yanı sıra MC ve ceo var. MC işinde birden fazla depo alıp hepsinde aynı anda üretim yapabilmektesin. Ceo'da ise araba satışları ve rastgele eşya çalmak var. Aynı zamanda hangar da var. Hangarda da eşya çalıyorsun. Oradan da para. Yani anlayacağınız ilk yöntemi saymazsak onun dışında aldığınız bu yerlerin supplies ihtiyacını her daim yüksek tutarsanız siz oyun içerisindeyken birden fazla yerde üretim vs. yapacaksınız. Sırasıyla elbet dolacaklar. Dolanı da hemen satarak paranızı aldıktan sonra yeniden doldurmak. Bunlar olurken sunucu içerisinde arkadaşlarınızla takılabilirsiniz. Ya da ölüm maçı, yarış ve adversary mode (eğlence) yapabilirsiniz. Soygunlar çok ucuz yöntem olarak kalıyor :) en son galiba 2016'da yapmıştım. Paraya ihtiyacım da yok şu an. Yeteri kadar var. Sunucuda başkalarını rahatsız ediyorum. İşlerine çomak sokuyorum :)

Afferin sana griefingden banını da yersin orbital cannonla senin de oyun zevkini bitirsinler de ne hissettiklerini anla.

Hiç arkadaşım olmadığı için insanları öldürüyorum, sonra polislerden kaçıyorum, ve silah seçimim Heavy Revolver, çünkü arka arkaya 1-2 insanı öldürebiliyor, NPC'lerde de öyle, normal oyuncular da.

Hala oynuyorum sadece heist falan yapıyorum çünkü oppresorle oyunun içinden geçtiler.

Afferin sana griefingden banını da yersin orbital cannonla senin de oyun zevkini bitirsinler de ne hissettiklerini anla.
Açık dünya bir oyun. İsteyen istediğini yapar. 2018'de yazılan bir şeye cevap verecek kadar seme olma. Tarihe bak az. Oyunu bıraktım neredeyse. Çok orbital cannon yedim, hydra ile de çok vuruldum. Bilirim. Seni de ilgilendirmez bu durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı