GTA 5 Online'a yeni başlayanlara öneriler

A00110001

Centipat
GTA V'in hikayesini bitirdim ama hiç Online'a girmedim.
Bir kere girdim ama 1-2 kişi vardı sıkıldım çıktım. YouTube'dan bakıyorum. İnsanlar böyle bir sürü etkinliklerde yer alıyor. Bu etkinliklere nasıl giderim?
Bir de sürekli mesaj atıyor lester falan. İngilizcem yetmiyor. Neden atıyor bu adam bu kadar mesaj?
Kısaca ilk defa GTA'da Online'a giren biri ne yapmalı?

Bir kere girdim ama 1-2 kişi vardı sıkıldım çıktım. YouTube'dan bakıyorum. İnsanlar böyle bir sürü etkinliklerde yer alıyor. Bu etkinliklere nasıl giderim?
Bir de sürekli mesaj atıyor lester falan. İngilizcem yetmiyor. Neden atıyor bu adam bu kadar mesaj?

Lester görev veriyor sana haritada cıkan görevleri yaptıkca numarası telefonuna kayıt ediyorsun araman oldugu zaman lesteri arıyorsun polisler peşini bırakıyor kısacası görevleri yap bence.

Kardesim. PS4'den oynuyorsan sana yardim ederim. Araba kopyaliyorum. Eger daha hizli ugrasmadan istiyorsan araba kopyaliyip, kopyaladigin araci 1.9m satarsin. Gunde 3 4 tane, ben oyle yapiyorum.

Geri
Yukarı